2733
2734
عنوان

برادرشوهرم جلو من به شوهرم میگه تو عقلت کمه زن گرفتی..

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم این مدل حرف زدن برادرشوهرت از رو بی عقلی و جوونیشه. نه به مادرشوهرت چیزی بگو نه به برادرشوهرت. برو سراغ شوهرت.   با لحن مناسب و بدون تخریب کردن و جبهه گرفتن و فقط با توضیح درباره احساس خودت بهش بگو که من از طرز صحبت کردن داداشت حس خوبی نگرفتم. به نظرم صحبت با مادر و برادرت باعث بیشتر شدن ناراحتی میشد واسه همین خواستم به خودت بگم که این جریان رو مدیریت کنی. اگه ممکنه با داداشت صحبت کن و بهش برسون که من ناراحتم.

چرا به همسر بنده خدات توهین کردی.  بنظرم فقط کافی بود خیلی سر سنگین بگین لطفا مواظب باش چی داره از دهنت در میاد. الانم لازم نیست پیام به کسی بدی شر درست کنی.ولی کلا باهلش سرسنگین باش که بدونه دیگع حق نداره این واژه هارو تکرار کنه

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
2706