2752
2734
اسم یکی از کارکتر الهه های اصلی زنان ارتمیس جنگجو فینمیست جالبه بدونی هر کسی که اسمش ارتمیس بود شخص ...

*هر کسی ک دیدم

نمیدونم چرا 

بحث الهه ها بحث فلسفی مورد علاقمه

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونم خوبه ولی نیلای قشنگتره

نیلای اسم یکی از شخصیت نچسب فیلم چشم چران عمارت.بخاطر کارکتر از اسم بدم اومده

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
اینجوری حساب کنی واسه هر اسمی مسخره بازی وجود داره رو شعورشون شاید بشه حساب کرد

اون که آره ولی حالا اون اسمایی که خود آدم احتمالشو میده که بگن نباید ریسک کرد که بچه اذیت نشه بعد تو بچه ها شعور معنی نداره.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
اسم یکی از کارکتر الهه های اصلی زنان ارتمیس جنگجو فینمیست جالبه بدونی هر کسی که اسمش ارتمیس بود شخص ...

آره خیلی دربارش تحقیق داشتم  کاش اسمم ارتمیس بود 

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد  ❤️خدا❤️✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
اون که آره ولی حالا اون اسمایی که خود آدم احتمالشو میده که بگن نباید ریسک کرد که بچه اذیت نشه بعد تو ...

اره

خواهر من اسمش ثناست

مسخره میکرد نامزدش خودتم مث برگ ثنایی(ی نوع گیاه ک مدفوع اوره) تورو میبینم یبوستم درست میشه

اره خواهر من اسمش ثناست مسخره میکرد نامزدش خودتم مث برگ ثنایی(ی نوع گیاه ک مدفوع اوره) تورو میبینم ...

چه مسخره باز تو دوره ی بچگی مسخره کنن آدم میگه خب بچه میزاری به پای بچه بودن ولی آدم گنده دیگه خودش شعورش باید برسه.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2706