2737
2739
اسم یکی از کارکتر الهه های اصلی زنان ارتمیس جنگجو فینمیست جالبه بدونی هر کسی که اسمش ارتمیس بود شخص ...

*هر کسی ک دیدم

نمیدونم چرا 

بحث الهه ها بحث فلسفی مورد علاقمه

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم خوبه ولی نیلای قشنگتره

نیلای اسم یکی از شخصیت نچسب فیلم چشم چران عمارت.بخاطر کارکتر از اسم بدم اومده

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2731
اینجوری حساب کنی واسه هر اسمی مسخره بازی وجود داره رو شعورشون شاید بشه حساب کرد

اون که آره ولی حالا اون اسمایی که خود آدم احتمالشو میده که بگن نباید ریسک کرد که بچه اذیت نشه بعد تو بچه ها شعور معنی نداره.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
اسم یکی از کارکتر الهه های اصلی زنان ارتمیس جنگجو فینمیست جالبه بدونی هر کسی که اسمش ارتمیس بود شخص ...

آره خیلی دربارش تحقیق داشتم  کاش اسمم ارتمیس بود 

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
اون که آره ولی حالا اون اسمایی که خود آدم احتمالشو میده که بگن نباید ریسک کرد که بچه اذیت نشه بعد تو ...

اره

خواهر من اسمش ثناست

مسخره میکرد نامزدش خودتم مث برگ ثنایی(ی نوع گیاه ک مدفوع اوره) تورو میبینم یبوستم درست میشه

2740
اره خواهر من اسمش ثناست مسخره میکرد نامزدش خودتم مث برگ ثنایی(ی نوع گیاه ک مدفوع اوره) تورو میبینم ...

چه مسخره باز تو دوره ی بچگی مسخره کنن آدم میگه خب بچه میزاری به پای بچه بودن ولی آدم گنده دیگه خودش شعورش باید برسه.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2706