2737
2734

هر کی رو تو خیابون میبینم شلوارها و مانتو های خیلی کوتاه شما هم اینجوری هستین؟ چه تیپی رو پیشنهاد میدین 😕

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همه مدل تیپی میزنم کوتاه بلند لش اسپرت بی تی اس 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2740

الان که دیگه تابستونه برای سرکار کت های کوتاه و شلوار لنین یا مانتو حریر  بلند

بیرون دامن های نخی پلیسه و کراپ کت یا پیراهن های نخی

تحمل گرما رو ندارم خفه میشم

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
الان که دیگه تابستونه برای سرکار کت های کوتاه و شلوار لنین یا مانتو حریر  بلند بیرون دامن های ...

لینن درسته🤭

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

همه جوره میپوشم لش اسپرت رسمی و...😂😐

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706