2752
2734
عنوان

نمیزارن زندگی کنم🥲

293 بازدید | 29 پست

خانما منو همسرم حدودا یک سال باهم دوست بودیم و اتفاقا مامانم و خواهرمم میدونستن و خوششون میومد

گذشت تااینکه ما ازدواج کردیم یهو همه چی تغییر کرد من کلا تو عذاب بودم مثلا شوهرم اینا دو ست سرویس طلا گرفتن دوتا حلقه گرفتن و چهار تا النگو که فامیلاشونم دوتا گرفتن شد شش تا که مامانم یه بحث راه انداخت با مادرشوهرم که شما چرا چهارتا النگو گرفتین

یا تو عروسی بابام برگشت گفت کارا با من ولی تو مراسم مادرزن سلام خواهرم هرچی ازدهنش دراومد بار شوهرم کرد که چرا شما نیومدین کمک که دوباره من تو فشار بودم همسرمم گفت دیگه نمیام خونه مامانت ولی با وجود همه چیز بخاطر من دوباره رفت و جوری برخورد کرد انگار چیزی نشده 

همسر من خیلی با شخصیت و متین و پخته هست و همه جوره حواسش به منه خود مامانم بار ها اقرار کرده ولی ایرادی که داره اینه که از جمع و شلوغی بدش میاد و رفت امد نمیکنه مخصوصا فامیلای ما

خلاصه یه چن باری مراسم شد دعوتش کردن اینم نرفت دوباره شدت حرص مامانم بالا گرفت روزی نبود که من با گریه نخوابم زنگ میزد به همسرم فحش میداد و میگفت خاک تو سرم که توی بی عقل رو گذاشتم بری باهاش دوست بشی رفتی چشماتو بستی فقط گفتی دوست دارم هی بهم میگفت جدا شو اوایل هم چون واحد خودمون اماده نبود رفتیم طبقه پایین مادرشوهرم هرروز میگفت افسرده میشی ارزش خودتو بالا نبردی بگی من میرم جای دیگه

هنوزم هنوزه این حرفا هست هفته پیش باغ دعوتمون کردن من رفتم همسرم نه دوباره شروع شد با گریه اومدم خونه دوباره و اینکه میگن هیچ جا نمیبرتت این درحالیه که مامانم اینا سالی دوسه بار سفر داخلی میرن ولی ما در عرض سه سال دوبار سفرخارجی رفتیم یکی دوبارم تهران

میگن بهت ارزش نمیده

خیلی حالم خرابه سرم داره میترکه شما باشین چیکار میکنین؟

با خانواده قطع رابطه میکنم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانوادت خیلی پرتوقع هستن و ببخشید فرهنگ پایینی دارن

تو اگه میخای زندگیت حفظ بشه جلو مامانت وایسا جوابشون رو محکم و قاطع بده

و ب تصمیمات شوهرا هم احترام بزار... وقتی شوهرت انقدر برات ارزش میزاره و طلا و خونه و سفر خارجی میبره بخاطر دو تا حرف خاله زنکی زندگیت رو بهم نزن

اگه خودت از زندگیت راضی هستی دیگه اجازه دخالت بهشون نده.رک بگو لطفا دخالت نکنین و رفت و امدت و کمتر کن‌.اگه مادرت عادت به زنگ زدن و توهین داره از گوشی شوهرت بلاکش کن.وقتی ازدواج کردی دیگه زندگی خودتو داری نذار کسی زندگیتو خراب کنه حتی خانوادت!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

من جلوی اینهمه دخالت بی‌جای خانواده ام رو می‌گرفتم و میرفتم سمت همسرم و پشتش در میومدم همیشه همیشه

با اینک خانواده من در این حد دخالت نمیکردن ولی بازهم اجازه ذره ای دخالت ندادم و نمی‌دم

همیشه پشت شوهرم بودم و الویتم بوده

تو هم شوهرت بنظر آدم خوبی میاد و نذار دوستی های خاله خرسع و خاله زنک بازی های خانوادت زندگیت رو خراب کنن

2706