2737
2739

سلام بچه ها من حدودا ۷ ماهه که باردارم و همسرمم ظهرا سرکاره تا شب خونه نمیاد گاهی وقتا میرم خونه مامانم گاهی میرم خونه مادرشوهرم خوش میگذره ولی روزایی که خونم واقعا حوصلم سرمیره دوستامم یکیشون سرکاره یکیشونم مهاجرت کرده با بقیه هم اونقدر صمیمی نیستم که برم بیرون یا بگم بیان خونه. اهل فیلمو سریالم نیستم کتابم قبلا دوس داشتم الان زده شدم دلم حرف زدن با یه دوست میخواد.

شما تو این روزا چیکارا میکنین؟ از روزمرگیاتون بگین

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت همه چی ازت ممنونم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم چشم رو هم بذاری این دوماه هم گذشته با بچه سرگرم میشی دیگه نیاز به کسی نداری سرگرمت کنه.قدر این روزهارو بدون.

انشالله سالم و سلامت بیاد بغلت.

ممنون میشم برای من هم دعا کنی مادر بشم🙏

منم خیلی توی خونه ام ، حوصله ام خیلی سر میره 

اوایل ازدواج وقتی یجایی دعوت میشدم همش میخواستم بمونم خونمون فیلم ببینم اشپزی کنم کتاب بخونم از سکوت خونمون لذت ببرم ولی الان از این سکوت خونه فراری ام😂 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هروز خونه مادرمم تا شوهرم بیاد

منم زیاد میرم خونه مامانم ولی دیگه هرروز نمیشه اونام بالاخره تایم ازاد میخوان برن پیش دوستاشون یا فامیلاشون. ولی منم اگه بدونم مامانم خونست سریع حاضر میشم از خونه میزنم بیرون😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم چشم رو هم بذاری این دوماه هم گذشته با بچه سرگرم میشی دیگه نیاز به کسی نداری سرگرمت کنه.قدر این ...

مرسی عزیزم حرفات خیلی ارامبخش بودن الهی که خیلی زود خبر خوش بارداریتو به خونواده و اطرافیانت بدی عزیزم سعی کن یمدت ورزش کنی و غذای سالم بخوری خدا تو دلت یه نی نی سالم و خوشگل بذاره 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچکاری همش خواب و بیکاری

واقعا چرا اخه🫠 بیاین خوب فک  کنیم یه چالش یا تفریح برا خودمون بذاریم🤭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم حرفات خیلی ارامبخش بودن الهی که خیلی زود خبر خوش بارداریتو به خونواده و اطرافیانت بدی عزی ...

ممنون گلم🙏

راستش من باردار میشم اما متاسفانه مشکل ژنتیکی دارم و باید فقط خدا بهم بچه سالم بده.

۱۰ ماه پیش باردار شدم ولی توی ۴ ماهگی بخاطر مشکل ژنتیکی مجبور شدم سقط کنم.

و الان دوباره اقدام کردم.

لطفا برام دعا کن اینبار خدا بچه سالم بهم بده🙏

ممنون گلم🙏 راستش من باردار میشم اما متاسفانه مشکل ژنتیکی دارم و باید فقط خدا بهم بچه سالم بده. ۱۰ ...

بعضی وقتا خدا یه حکمتی تو کارش هست که ما ازش بی خبریم به خدا توکل کن و ازش ناامید نشو و دیگه استرس هم نداشته باش اگه بیخیال باشی میبینی درست وقثتی انتظارشو نداری همون چیزی که میخواستی اتفاق میفته😍 از تهه دلم برات دعا میکنم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم زیاد میرم خونه مامانم ولی دیگه هرروز نمیشه اونام بالاخره تایم ازاد میخوان برن پیش دوستاشون یا فا ...

اره ولی مامان من هیچ دوستی نداره 

خونه فامیل هم اصلا نمیره 😂😂😂

بخاطر همین از صبح میرم

اره ولی مامان من هیچ دوستی نداره  خونه فامیل هم اصلا نمیره 😂😂😂 بخاطر همین از صبح میرم

خوبه پس خوش بگذره🤭😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706