2733
2734
عنوان

😔مادرهای بالای ۴۰ یا ۳۰ که دختر دارین بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق دارم شده چیه بچه🤣

حالش خوب نیست مسخره نکنید اگرنمیتونید مرحم باشید لااقل زخم هم نزنید

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...

ببین اسی. فعلا تمام فکرت درست باشه پسر خاله که فعلا سر بازی صبر کن بیاد بره سرکار ببین اوضاع چطور میشه اصلا میاد خواستگاری به ازدواج ختم میشه یا نه سریع مقابل مادر جبهه نگیر نزاد اعتمادش سلب بشه فعلا گوش بگیر تا اوضاع روبراه بشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

فرق گذاشتن بین دختر و پسر توسط پدر مادرها تهوع آوره

اما دختر الکی الکی برای فرار از محیط خانواده و رفتار مادرت خودتو از چاله به چاه نندار

از الان فکر ازدواجی 

ول کن توروخدا

برای ازدواج و مسئولیت و متاهلی یه عمر وقت هست

از جوونیت استفاده کن که بره دبگه برنمیگرده

درستو بخون که هم دانشگاه هم شغل هم انتخاب های مناسبی برات پیش میاره

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
حذفش کردم 

آفرین🌷

شما تو سن حساسی هستی خیلی طبیعیه که خیلی اختلاف نظر با مادر داشته باشی حتی منی که چند سال از شما بزرگتر هستم هم دارم

اما مواظب باشین حرمتها از بین نره

رفتار با پدر و مادر عجیب اثر میداره تو زندگی آدم

یه نفر میگفت مادرم کمرش درد میکرد دکتر گفت باید روزی دو بار ماساژش بدین

برادرم زیر بار نرفت و من ماساژ دادم، بعصی وقتام تو دلم غر میزدم که برادرمم باید انجام میداد

یه بار بعد ماساژ، مادرم دستاشو بلند کرد سمت آسمون و گفت الهی دستات برسه به ضریح امام حسین(ع)

تو فاصله خیلی کم این اتفاق افتاد و دعاش مستجاب شد

امام حسین(ع) طلبید و رفتیم و دستم رسید به ضریح

پس اول به خودم میگم که خیلی باید مواطب باشیم

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
حالش خوب نیست مسخره نکنید اگرنمیتونید مرحم باشید لااقل زخم هم نزنید

اون کلمه که گفتم حق دارمه این قدر سرم درد میکنه گریه کردم فک کردم ی لحظه همتون کوردین ی کلمه کوردی گفتم

یعنی نشون کرده پسر خالت هستی  من درکت میکنم منم مادر پسر دوست بد اخلاق داشتم اصلا درکم نمیکرد ...

به قول یه استادی

همه ما با پدر مادرهامون امتحان میشیم، هرکسی یه جور

برنده اونیه که تو این امتحان، به خاطر خدا زندگی کنه و رفتار کنه نه به خاطر رفتار طرف مقابل

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
آفرین🌷 شما تو سن حساسی هستی خیلی طبیعیه که خیلی اختلاف نظر با مادر داشته باشی حتی منی که چند سال ا ...

مادر من خیلی با درکه تو این موارد منظورم مادر اسی هست که البته نگرانشه درسته نباید حرمتا از بین بره 

لطفا منو تعلیق نکنید 
2706