2752
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 263 پست

بله بارها پیش آمده 

یکی شون بیماری منو مسخره کرده 

الحمدلله درمانم موفقیت آمیز شده 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
بله یه خانمی امروز در موردم تاپیک زد چون گفتم تو شهر کاشان دو تا از مکانهای دیدنی بوی عرق میدادن و ...

منم سفر خوبی از کاشان نداشتم مردمش هم فوقالعاده حسااابگر

البته همه جا خوب و بد داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همونه چرا وارد بحث شدم بدجوری حالشو گرفتم چند روزم تعلیق بودم هرچند من قید کاربریمو زدم چند تا ...

خب منم با ایشون تجربه تلخی دارم

زندگی یه جایی بهش سخت گرفته و ایشون قوی نبوده

ولی باور کن همون ادم رو اگر بهش فرصت بدیم که بشناسیم میبینیم خوبی های زیادی هم داره

منتها گاهی کسانی مثل ایشون ارزش اون انرژی و فرصت رو ندارن چون میل به تغییر ندارن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

من بیشتر خاموش دنبال میکنم و برام پیش نیومده 

ولی مواقعی بوده که با شکستن دل کاربرا حتی اشکمم هم جاری شده

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
واقعا اینو گفتن ؟ انتظار می‌رفت  منم یه مدته یه کسالت دارم که باهاش کنار اومدم یه بار خواستم ...

چی بگم 

برای من که یک عدد تپه فتح نشده بود که بحمدلله فتح شد

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
اتفاقا چرا باید جواب بدی بخدااا اول جواب ندادم بعد محترمانه جواب دادم ببین زیر همه تایپیکام رگباری ت ...

ولشون کنه دقیقا میدونم چی میگی 

اخرین کامنت اخرین تاپیک منو ببین

من یه چیز به استارتر گفتم این یارو براش سوتفاهم شده خودشو نخود هر اش کرده اومده رگباری به من فحش داده درحالی که اصلا منظور منو نگرفته 

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
اسی یادمه ی زمان ی خانم نوزده ساله تو یکی تاپیک ها که ما دخترهای سن بالا دردل میکردیم اومد بهمون گفت ...

آره واقعا کارما جواب میده دل شکستن برای خیلیا راحته بعد اگه مشکلی براشون پیش بیاد میگن مگه ما چیکار کردیم که این بلا سرمون اومد بخدا خیلیامون از درد تنهایی اینجا تایپیک می‌زنیم چون هیچکسی رو برا درد و دل نداریم بخاطر حفظ آبرو بعضیا از همین کارم پشیمون میکننت نمی‌دونم با توهین چی بهشون میرسه 

من میدونم شما قطعا این مرحله زندگی رو هم پشت سر میذاری. این بیماری خدا رو شکر درمان داره من یکی از ه ...

رز عزیزم

مرسییییی

منم چند نفری که اینجا دلم رو شکستن رو هیچ وقت نمیبخشم

من پرستارهایی که باعث نابیناییم شدن رو هم بخشیدم. ولی هروقت یاد تاپیک اون کاربر می افتم واقعا دلم میگیره.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
منم سفر خوبی از کاشان نداشتم مردمش هم فوقالعاده حسااابگر البته همه جا خوب و بد داره

من هم جز واقعیت چیزی نگفتم

ولی این خانم نمیدونم چرا بهشون برخورده میگن کاشانی هم نیستن

😁😁😁

بله بارها پیش آمده  یکی شون بیماری منو مسخره کرده  الحمدلله درمانم موفقیت آمیز شده

امضاتون💚💚💚

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
چی بگم  برای من که یک عدد تپه فتح نشده بود که بحمدلله فتح شد

شما خیلی مهربونی 

اسطوره ای برای من 

همیشه ارزو میکنم با ادمی مثل تیپ شخصیتی شما تو دنیای واقعی اشنا بشم

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
نابینایی شما؟؟

خب بله دیگه

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706