2733
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 263 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خیلی بی شخصیتن این آدما نمی‌دونم چرا آنقدر سنگدلن

زندگی بهشون سخت گرفته

اگر کسی که منظورته اسمش توش گوش داره من توصیه میکنم باهاش وارد بحث نشی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
میشه اسمشو بگی و پاک کنی می‌خوام ببینم همونه که به منم توهین کرد

به خدا اصلا اسمش یادم نمیاد

انقدر کاربری های مختلف داره

اسم خاصی هم نداره همش اسم عجیب و غریب هست

مثلا اینطوری

rttttt

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
اتفاقا ندیدی چه تیرهای غضب آلودی میزنن خدا دل همه مون رو شاد نگه داره

اوپرا جان اتفقا زمانی که دیدم رو موضوع واکسن اونجور شما رو قضاوت کردن به عمق فاجعه پی بردم 

که چخبره اینجا 

خدااااای ممنونم برای دادهها و نداده هات😘🥰
آره رفتم و خوندم خدا رو شکر ک با هم کنار اومدید❤️❤️

مرسی تجربه عجیبی هست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سلام بله بارها و بارها بنده دیروز در مورد بیماری جدیدم تاپیک زدم چند نفر اومدن میگن دیدی خدا جواب ...

من میدونم شما قطعا این مرحله زندگی رو هم پشت سر میذاری. این بیماری خدا رو شکر درمان داره من یکی از همکارانم مثل شما بود. ید درمانی کرد و خوب شد. خیلیا دچار این بیماری میشن و خیلیا هم خوب میشن. 

به حرف های دیگران هم توجه نکنید بیماری و مریضی برای همه ادما پیش میاد. یه عده کثیری داخل سایت بیمارن البته بیماریشونم روانیه و متاسفانه امیدی بهشون نیست. واقعا متاسفم براشون 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی

آره دقیقا دیروز این اتفاق افتاد اصلا نفهمیدم چرا !

تو تاپیک تجربه منه مطمئنم برای شما ام مفیده رو بخون تو تاپیکام 

واقعا در شأن یه خانوم نیست این طرز حرف زدن موندم خودش خجالت نکشید😐

بله یه خانمی امروز در موردم تاپیک زد چون گفتم تو شهر کاشان دو تا از مکانهای دیدنی بوی عرق میدادن و ...

منم پارسال رفتم کاشان و دقیقا همینایی که میگی و دیدم👌👌

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥

دقیقا...خیلیا ماجرای مرگ نامزدم و زندگیمو به مسخره گرفتن اما خب من بازم براشون ارزوی سلامتی کردم همین...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
زندگی بهشون سخت گرفته اگر کسی که منظورته اسمش توش گوش داره من توصیه میکنم باهاش وارد بحث نشی

زبونش تنده میشناسمش

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥

معمولا این ادما به خاطر سرخورده شدن تو جامعه و زندگی شخصیشون این رفتارارو نشون میدن دست خودشون نیست

یکیو من میشناسم شخصیت خیلی کثیف و متعفنی داره نتونسته با وجود ظاهر سازیا و فیلم بازی کردنا جای مشغول به کار بشه و شوهرش همش بهش سرکوفت میزنه و زندگیش اتیش شده داره میسوزونتش سایه به سایه افتاده دنبال کسی که شاغله و هزارتا انگ بهش میزنه که تو به خاطر فلان چیز شاغل شدی!!!!!! به قدری سوز دلش زیاده زندگی و بچشو ول کرده فقط رصد میکنه طرفو 

البته سابقه ی بیماری روانی داره یه مدت با کاربری دیگش کتک زدن بچه هارو تبلیغ میکرد 

شاید غیر مستقیم داره دم تکون میده مبخواد طرف دلش بسوزه یه مقداری پول کمک هزینه بگیره روش نمیشه 

نمیدونم والا ادمای عجیبی پیدا میشن 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
اوپرا جان اتفقا زمانی که دیدم رو موضوع واکسن اونجور شما رو قضاوت کردن به عمق فاجعه پی بردم  که ...

اون تجربه که اصلا برای من اندازه سه واحد دانشگاه آموزه داشت

2706