2737
2734
عنوان

نمیتونم هیچی درست کنم بخوریم😞

234 بازدید | 36 پست

خانما من باردارم تقریبا هیچ غذایی نمیتونم درست کنم از همه غذاها بدم میاد وقتی بهشون فکر میکنم ولی وقتی دست پخت خودم نباشه دوسش دارم ولی هرروزم نمیشه ک گفت برام غذا بفرستید

شما ها تو این دوران چیکار میکردید چی درست میکردید

برا شام چی درست کنم گشنمونه برا ناهار ماست خوردیم فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رژیمم کاش بجای توبودم یه زرشک‌پلوخوشمزه میساختم یاماکارونی یا ته انداز ماهی خارو ...بعد با ترشی بادمجون مینشستم بادست میخوردم😭😭😭😭

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
2731

آبدوخیار درست کن🥲 خوشمزست

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2740

منم همین بودم 

خداروشکر الان خوب شدم

باورت نمیشه آبگوشت درست میکردم باسبزی خوردن، قاشق اولو که میخوردم عوق میزدم

ولی اگه یکی ديگه همون آبگوشت رو می‌پخت خیلی میخوردم

ان شاء الله توهم خوب میشی 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی رفیق. خدایا شکرت. تو دلیه ناااازم متخصصان نی نی سایت میگن دخملی عشق مامان. قدمت رو چشمام. جونمو برات میدم دخمل کله گردالی من                                                      

من هم مثل شما بودم کل 9 ماه رو 

مادرشوهرم غذا میفرستاد، از بیرون میخریدیم و گاهی هم یکی از دوستام برام آشپزی می کرد 

و چون خانه دار بود براش جبران می کردم 

چون اصلا مستقیما هزینه نمی گرفت 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706