2752
2734

اون ۲۶ من ۱۸ 

کلا با هم مشکلی نداریم و من همه چیزو بهش میگم ریز ریزش حتی  ولی جدیدا گیر بیخورد میده :/ در حدی ک میگ قبل اینکه خواستی اسنپ بزنی زنگم بزن اگ نتونستم بیام خودم از صفحه مشخصات راننده شات بگیر بفرس برام 😑😑😑

ینی خالم واسه بچه ۶ سالش همچین نمیکیه:/ 

اسنپ میتونم بپذیرم ولی کلا حس اسارت بهم دست میده بخوام زنگ بزنم بهش ک کجام :/ 

حس میکنم زیادی میخواد از کارام سر دربیاره .... اینم بگم ک تو دادگستریه ولی قبلا اینجوری نبود 

لطفا نیابد بگید جامعه فلانه و... من جای خاصی نمیرم ی خیابون گردی و پاساژ و کافه ای چیزی بار ک نمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشبحالت داداش داری

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی رفیق. خدایا شکرت. تو دلیه ناااازم متخصصان نی نی سایت میگن دخملی عشق مامان. قدمت رو چشمام. جونمو برات میدم دخمل کله گردالی من                                                      

الا حق داره خودت یکم بزرگتر شی متوجه میشی اشتباه نمیکنه حالا خیلی هم توسختی قرارت نداده

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/

میخواستم بگم جدیدا داداش منم خیلی میگه جامعه خیلیییییی داره بد میشه ( جدیدا ) 

من خودم زیاد بیرون نمیرم اما گویی خیلی داره بد میشه 

دیدم نوشتید نگین 😅

میفهمم چی میگید . شاید یکم بگذره خیالش راحت تر بشه یا شاید چیزی دیده تو جامعه چیزی واسه همین اینجوری شده یکم بگذره فکر کنم درست شه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
کاش داداش داشتم 

واقعا کاااشششش،اصن مهم نیس هرجوری میخاد باشه ولی باشه🥺😭😂

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2706