2752
2734
عنوان

خانوما چن دست لباس براسیسمونی خریدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 130 پست
الان نی نی من  ۵۰ روزشه ۴ دست در اوردم براش یه دست اون ۱۹ تکه یه دست ۵ تکه دو دست هم تکی خریدم ...

الان چ سایزی میپوشونی؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
تا چند هفتگی طول کشید ؟

تا۴ماه😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه زیاده دختر  چون کوچولوعه فقط جاهای خاص دکتر و مهمونی لباس خوجل موجل براش بگیر چون زوووووود ...

من تجربه ندارم طرفم سرمون کلاه گذاشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۴دست چه سایزی؟ سایز صفر تا چند ماه اندازه کوچولوت بود؟

من فک کردم تادوماه سایزصفرمیپوشه بچه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان همون صفر چون من نی نیم ریز بود 

منم نمیدونم ک ریزمیشه یادرشت براهمون۶دست خریدم گفتم تادوماه صفرمیپوشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیرونی براش بخر 

اصلاازلباس سردرنمیارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۴دست چه سایزی؟ سایز صفر تا چند ماه اندازه کوچولوت بود؟

دو دست صفر دو دست هم یک اون دودست صفر استین کوتاه هم دارن اوناهم میپوشم بهش الان ۵۰ روزشه هنوز صفر میپوشم بهش من نی نیم ریز هست

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
منم نمیدونم ک ریزمیشه یادرشت براهمون۶دست خریدم گفتم تادوماه صفرمیپوشع

آره ریز باشه تا دوماه دوماه ونیم میشه پوشید

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
دو دست صفر دو دست هم یک اون دودست صفر استین کوتاه هم دارن اوناهم میپوشم بهش الان ۵۰ روزشه هنوز صفر م ...

چن هفته ب دنیااومدنی نی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706