2733
2734
عنوان

خانوما چن دست لباس براسیسمونی خریدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 130 پست
دوتاخریدم اونت و یومامی نمیدون کدومش خوبه🤣کلاتجربم صفره.مثلا راکرومبل وتخت ایناشوخیلی راحت انتخاب ک ...

شیشه شیر یه دونه میخریدی ببینی میگیره اگه گرفت دیگه لازم نبود این همه بخری من شوینده هاش همه را فیروز خریدم شیشه شیر و پستونک هم بی بی لند خریدم چون سر اون دوتا بچه هام تجربه داشتم خدایش خیلی خوب هستن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
دوتاخریدم اونت و یومامی نمیدون کدومش خوبه🤣کلاتجربم صفره.مثلا راکرومبل وتخت ایناشوخیلی راحت انتخاب ک ...

منم اطلاعاتم راجع به شیشه شیر صفره🥲

نمی‌دونم مثله لباسه یعنی برا هر سنی یه سایز شیشه میخواد یا نه😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه کامل گفتی ممنون🥰😍

تجربه دوتا بچه شيرخشكي🤩

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
پس حتما میخرم تو مغازه دیدم به نظرم خیلی کوچولو بود سایز صفر😅

بچه هم تا همون حد كوشولو هست..تازه بعضيا زير ٣ دنيا ميان

دوصفر بايد بپوشن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خودم گرفتم.

مامانمم گرفت.

از هر سایز تقریبا ۳  ۴ تا داشتم.

زود میشستمش.

نخی بودن.

چندتا هم مجلسی مامانم گرفته بود.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍