2733
2734

خودتون خریدین یاخانوادتون؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡

کاش من جات بودم ۷ هفته ام مونده بود 

تو این تهوع اول بارداری نبودم 😭😭😭😭

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زياد

بخش بيشتري خانوادم

يك كمم خودم..

كلا نقطه ضعفم لباسه

براي بچه هام زياد لباس ميگيرم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

خانوادم خریدن دقیق یادم نیست ولی ب اندازه بود مثلا وقتی بچه چند بار شیر بریزه یا خرابکاری کنه کثیف شه لباس کم نمیاوردم البته کثیفارم زود میشستم خشک میشدن

کلا برا لباس زیاد پول نده چون بچه ها حداقل تا ۲ یا ۳ سالگی رشدشون زیاده و لباسا زود کوچیک میشن براشون

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

خودم سه چهار دست بیشتر نخریدم فعلا خانوادمم چیزی نگرفتن ببینم کی میریم بخریم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

خیلی کم 

خانواده 

خواهرم سرهمی زیاد گرفته بود واسه همین راحت بود 

اوناییم خریدن زود کوچیک شد دیگ خودمون ب مرور میخریم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
کاش من جات بودم ۷ هفته ام مونده بود  تو این تهوع اول بارداری نبودم 😭😭😭😭

چن هفته ای؟ والاآرزونکن جای من باشی من استراحتم ازاول روزی شیاف وآنوکسپارین میزنم هفتگی آمپول...پدرم دراومده این ۸ماهو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡

بچه اول رو مامانم خرید

ولی به اندازه خریدیم

دو دست سایز صفر گرفتیم

دو دست یک

دو دست دو

و دو دست هم سه

با ۴-۵ دست لباس بیرونی مناسب ۳ ماهگی تا دو سالگی

غیر از این هر چی لازمم شد خودم به مرور خورد خورد خریدم

خانوادم تادوسالگيش برداشتم

نخی بودن یامجلسی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706