2733
2734

لایک

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره اما متاسفانه ول میکنم وسطش الان باز دارم گوش میدم ی مدت چشم طوسی گوش میدادم هاله دور چشمم زده بود باز ول کردم یا ی مدت افزایش قد گوش میدادم پاهام خیلی درد می‌گرفت باز ول کردم باید مدام گوش بدی و معتبر باشه

2740
آره اما متاسفانه ول میکنم وسطش الان باز دارم گوش میدم ی مدت چشم طوسی گوش میدادم هاله دور چشمم زده بو ...

چه جالب 

من یه مدت برا چشم آبی گوش دادم هیچ اتفاقی نیفتاد دیگه ول کردم

والا من چندوقتیه گوش میدم به چند نوعش چیزی که به چشم بیاد این بوده که پول دستم میاد بقیه بهم میدن زیاد نیست ولی حس میکنم تاثیر گذاشته بقیش راجعبه مسائل ظاهریه که فک میکنم طول بکشه نتیجه بده

البته کلا حس میکنم انگار کلا رو درامد خانوادگیمونم تاثیر گذاشته حتی بیشتر میتونیم خرج کنیم