2733
2739

لطفا بگید . خودم توی اینترنت که نگاه میکنم عدد مام  PAPP A  برام بالاس. کسی بوده این عدد بالا باشه و بارداری موفقی داشته باشه.

پپ آ که مهم نیس زیاد از نیم میتونه باشه تا چند هزار 

فری بتا باید تو رنج نرمال باشه حدود ۱۰،۱۵ تا ۱۰۰،۱۵۰

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمینی؟؟

آره ، من یکی از بچه هام خود پپ آ ۲ بود ، مامش هم نیم

یکی دیگشون ۲هزار و خورده ای بود

هر دو هم نرمال بودن

ریسک زده واستون یا نه؟

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
نه ریسک نداره. نوشته منفی. فقط این عدداش یجوری بود

حتی اگه مشکوک بود آزمایشت خودشون ریسک میزدن ، انقد که علاقه به پول دارن بری سلفری و آمینو چند میلیونی بدی 😅

نگران نباش، اوکی اوکی بوده که منفیه

انشالله  خیلی ممنونم از راهنماییتون

خواهش میکنم😘 به سلامت بغلش کنی❤️

2740