2737
2734

پیش ثبتنام انجام دادین؟؟؟توسط مدیر مدرسه برسی شده یا ن؟؟ باید حضوری هم برم مدرسه بعد پیش ثبتنام؟

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

اسی جان ومامانهای نازنین دیگه که کلاس اولی دارین ، حتما تاپیک منو سربزنین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بايد انجام ميدادي آره ما حضوري رفتيم مديره گفت اسمشو رد ميكنم 

مدارک چی بردین؟؟ من پیش ثبتنام کردم ولی حضوری نرفتم توسط مدیر هم بررسی نشده پس باید حضوری برم؟؟

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2731

چندروز پیش رفتم اسمشو نوشتن گفتن پیش ثبت نام بود ی برگه دادن چیزهایی ک لازمه کپی ببرم ب همراه عکس وقت داد تاریخ زد گفت اون روز با مدارک کامل بیا ثبت نام

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
چندروز پیش رفتم اسمشو نوشتن گفتن پیش ثبت نام بود ی برگه دادن چیزهایی ک لازمه کپی ببرم ب همراه عکس وق ...

ممنونم اطلاع دادین من فقط انلاین انجام دادم حضوری نرفتم فردا میرم مدرسه حتما

مدارک چی بردین؟؟ من پیش ثبتنام کردم ولی حضوری نرفتم توسط مدیر هم بررسی نشده پس باید حضوری برم؟؟

مدارك فعلا نبرديم فقط اسمشو نوشتيم ولي ليستي از مدارك بهمون داد بعدن ببريم،آره حضوري برو 

2740
ممنونم اطلاع دادین من فقط انلاین انجام دادم حضوری نرفتم فردا میرم مدرسه حتما

خواهش میکنم سنجش و واکسن باید انجام بشه قبل ثبت نام نهایی.موفق باشید 

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
بما گفت باهاتون تماس ميگيريم 

اره هرجا ی جوره من بهم تاریخ داد ثبت کرد تاریخ و همراه ساعت گفت اون تاریخ راس ساعت باشید اینجا 

الهي بگردم ديروز واكسن پسرمو زديم 

من هنوز واکسن و نرفتم 😬سنجش و قبل عید رفتم

چجوری بود درد تب چی داره؟😩

2706