2733
2734
عنوان

چجوری لاغر بشم؟خواهرا کمک

90 بازدید | 7 پست

سلام

لطفا تجربه خودتون باهام به اشتراک بذارید ،

چجوری لاغر بشم

بچه شیر میدم اما یکسالشه ،دائم گرسنم میشه 

هوس چیزای شیرین دارم 

قدم ۱۶۴

وزن ۸۰ کیلو

هم شکم دارم هم پهلو 

قبلا ۶۵ کیلو بودم و بی نهایت خوش هیکل بعد تیرویید کم کار گرفتم و قرص مصرف کردم وخوب شدم دکتر قرصم قطع کرد .

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
صبحا ناشتا آبجوش بخور وتانیم ساعت چیزی نخور، چای ترش وچای سبز خیلی کمک کنندس، ورزش هم روزی ۴۰ دقیقه ...

مرسی عزیزم

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن به جای چیزای شیرین مثلا تخم مرغ اب پز بخوری وقتی گشنه ات شد ، یا نان تست جو، خیلیم دلت خواست خرما بخور یکی دوتا، به جای بستنی ، یخیشو بخور، خلاصه جایگزین کن و چیزای خوب بخور

2731
سعی کن به جای چیزای شیرین مثلا تخم مرغ اب پز بخوری وقتی گشنه ات شد ، یا نان تست جو، خیلیم دلت خواست ...

باور میکنی غذای من خبلی معمولیه و حجمش خیلی زیاد نیست نمیدونم چرا چاق میشم

باور میکنی غذای من خبلی معمولیه و حجمش خیلی زیاد نیست نمیدونم چرا چاق میشم

من شنیدم که کم کاری تیرویید هیچ وقت خوب نمیشه چون خودمم گرفتارم، دکترم از وقتی نرمال شده هنوز قرصمو قطع نکرده و ادامه می دم به همون روال، شاید از اونه برو یه ازمایش بده بازم

من شنیدم که کم کاری تیرویید هیچ وقت خوب نمیشه چون خودمم گرفتارم، دکترم از وقتی نرمال شده هنوز قرصمو ...

میگم شما بعد مصرف قرص لاغر شدی؟ منم تو سرمه دوباره بره آزمایش بدم 

میگم شما بعد مصرف قرص لاغر شدی؟ منم تو سرمه دوباره بره آزمایش بدم 

ببین تیرویید که ادم و باد نمی کنه بعد از درمان بخوابه، تو رعایت نمی کنی غذا می خوری، بدن تو کم کاری سوخت و ساز نداره، به چربی تبدیل میشه، درمان که شدی سوخت و ساز باز کمی بهتر میشه دیگه باید شما هم بری تو پرسه رژیم تا لاغر بشی وگرنه خود به خود نمیشه

2740