2752
2734
عنوان

خببب انگار اینبار واقعا از یکی خوشم امده 😂😝 دیشب اتفاقی دیدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 66 پست
خبببب چقد دیر میزاری 

ببخشید عزیزم داستان جالبی هم نیست من یکم زیادی ذوق کردم دلم خواست برا یکی بگم چون دوست و رفیق ندارم گفتم اینجا بگم شرمنده

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رفتم تو مغازه تا پیرمرد صاحبخونم نشسته رو یه صندلی یه اقا همسن و سال خودشم نشسته کنارش چایی میخورن 

رفتم سلام کردم و جواب سوال های صاحبخونم رو میدادم که دیدم یه پسره وارد شد 😂😂😂یوزارسیف بود اصن نگم براتون 😂😂😂😂😂😂

پسره صاحب مغازهه بود 

مثل اینکه این روزا چون پدرشون نمیتونه کار کنه میخوان مغازشو جمع کنن و مث اینکه مغازهه برای سرگرمی پدرشون بوده  و جنس ها رو حراج گذاشتن 

پسره هم این روزا میاد کمک باباهه 

من سعی کردم نگاه نکنم ولی خب دل ما را برد 😂😂😂😂😂😂😎😎😎

ولی متوجه شدم اونم یه چن بار زیرزیرکی نگاهم میکنه 

تهشم فک کرد من دختر صاحبخونمونم و خداحافظی کردیم و زن صاحبخونه امد  ماهم امدیم خونه 

ولی دل من موندددد اونجا 😂😂😑😑🥺🥺

از شانس قشنگم  اونا جنس ها‌شون رو حراج زدن و دارن تند تند مغازه رو جمع میکنن 

منم چهارشنبه فاینال دارم و قراره از ترم بعد مکان موسسه تغییر کنه 😐😐😐😂😂😑😑😑

چن ماه پیشم احساس کردم از پسر فامیلمون خوشم میاد اما دلیلش این بود که متضاد پارتنر سابقم بود اخلاق و رفتار و چهرش  و من چون خیانت دیده بودم و اذیت شده بودم بعد سال ها دنبال یه نفر بودم که فرق کنه با اون 

از دور دلبسته پسر فامیلمون شدم اونم انگار بی میل نبود و امد خواستگاری اما عمم بهم زد و منم یکم گریه کردم ولی بعد دیدم حسم پوچ بوده 

ولی دیشب واقعا از این  پسره خوشم امد ☹️

2706