2733
2734

هی سوال میپرسید هی میگفتم بلد نیستم باید برید پیش منشیمون هییی تکرار میکرد سوالشو میگم برو پیش منشی من سر در نمیارم از کارش ک اشتباه بگم بهت

این ب کنار مریض دیگ مریض منم نبود یه ساعت هییی میگفت بیا پانسمانمو عوض کنم هی میگفنم پرستارت اون یکی دیگست به اون بگو هیییی منو تو اتاقا پیدا میکرد هی میگفت من براش عوض کنم

باز یه همراه دیگ اومده میگه نتیجه سی تی من چی شد میگم بلد نیستم باید دکتر بخونه میگه ینی مشکل داره؟ میگم نمیدونم میگ مشکل نداره میگم خود دکتر باید بخونه 

تو این گیری ازمایشگاهم خون مریضو اشتباه گرفته گفته فورااا ازمایش خون بگیر مریضم مریض من نبود ولی مجبور بودم یه دکتره اومده تیپش مث همراه مریضا بود همکارمم ک داشت با دکتر حرف میزد و خاطره میگفتن منم درگیر کارا بودم  دکتره رفته پیش سرپرستار گفته اون همکار دیگم بی ادبه منم بهش کم محلی کردم بهش گفتم اقای دکتر چشم اصلا شمارو دید گفت ن همش داشتی کار میکردی گفتم حالا چطور باید متوجه حضورت میشدم تو این شلوغیا هیچی نگفت دیگ باز گیر داد به همکار دیگم ک میگفت بی ادبه 

پوووووف کاش حداقل اضافه کاری اجباری نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پست اخر منم بخون امان از مریض و پرستاری ما چقدر بدبختیم 

همراه مریضا بعضیاشون به پرستارا به چشم کیسه بکس نگاه میکنن ک عقده هاشونو خالی کنن

همونموقع که حرف زد بلند میگفتی مگه من نگفتم برم برگردم یادم بنداز یا از همکارم ک پرستارته صبح سوال کن

چقد بد تعریف کردی اصلا نفهمیدم چی نوشتی  جملهات نه فاعل داره نه فعل

همراه مریضا از اول تا اخر شیفت هییی مدام باهام حرف زدن

اونم سر کارارایی ک من مسئولیتشو نداشتم مثلا دیدن سی تی یا کارای ترخیص یا مریض همکارم ک پانسمانش مونده بود

و میگفتم مسئولیتش با من نیست یا بلد نیستم و کار پزشکه انگار نمیفهمیدن یه سوالو خیلی پرسیدن و وقتی دهنشون خسته میشد میرفتن یه ربع دیگ میومدن همون سوالای تکراری رو میپرسیدن و جواب تکراری بهشون میدادم

2740
2706