2752
2739
عنوان

نهایی رو گنددددد میزنمممم

139 بازدید | 9 پست

فقط عمومی ها رو بلدم و یکم زیست🤦🏻‍♀️

ریاضی فیزیک شیمی زمین تاریخ تقریبا هیچی بلد نیستم🥲💔

از یطرفم استرس نمیزاره بخونم🤦🏻‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دارم از استرس شرحه شرحه میشم 

روزای بیداریم قاتی پاتی شده یروز ۱۰ یروز ۶ یروز ۸ 

از طرفی با خودم میگم معدل ۱۹ میگیرم رتبم خوب میشه بعد میگم خب همه دارن مثل خر میخونن همه ۱۹ میشن چه فایده کلا از فکر زیاد دارم نابود میشم🥲😂😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره اینکه دست و پاهات میلرزه و تپش قلب میگیری تنبلیه ت راس میگی🚶🏻‍♀️

با همین فرمون جلو بری میبینی اولین امتحان شروع شده و هیچ کاری نکردی تپش قلب داشته باش دست و پاهات بلرزه استارت شروع بزن و اولین کتاب باز کن حداقل نصف منابع میتونی بخونی به شرطی که روزی ده ساعت بخونی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
تنبلی نیستا  استرسیه ک منم دچارش شدم

بعد امتحانات پشیمون میشی که چرا تلاشم نکردم استرس دلیل خوبی برای درس نخواندن نیست من امسال به فاصله کمتر از چهار ماه دو تا آزمون استخدامی شرکت کردم که هر کدوم کمتر دو ماه فرصت مطالعه داشتم اونم نزدیک سی تا کتاب که هیچ آشنایی باهاشون نداشتم کلی هم وزن کم کردم بی خوابی کشیدم استرسم هم بالا بود شرایط و جو خونمون هم مناسب نبود ولی تلاش خودم کردم قبول هم نشم از دست خودم ناراحت نبستم

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

اسیییی چقدر  مثل منیی تو منم یازدهم تجربی ام ، فیزیک و شیمی و ریاضی رو نمتتتتتت اصلا نمتتتتت

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
2740
اسیییی چقدر  مثل منیی تو منم یازدهم تجربی ام ، فیزیک و شیمی و ریاضی رو نمتتتتتت اصلا نمتتتتت

تاریخ رو چیکار کنمم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ رو چیکار کنمم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

الهی این تاریخ آتیش بگیره واییییی بخدا منم نمی‌دونم اصلا نمی‌دونم چطور اینو جمع‌کنیم خدا خودش کمک کنه

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)