2733
2739
عنوان

دخترم ۱۰ سالشه براش گوشی بخرم؟

293 بازدید | 45 پست

امسال می ره پنجم، تا الان فقط از گوشی خودم استفاده میکرد شاید بعد امتحاناش براش بخرم ولی دو دلم نمیدونم چیکار کنم.... هم برای چشمش ضرر داره هم باعث عادت و یکجا نشستن میشه... ضرر شبکه های اجتماعی هم که بماند....از طرفی انقدر همه دارن و عادی شده که میگم شاید نخریدند بدتر باشه....شما چه تجربه و نظری دارین؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بستگی داره دخترتون چجوری باشه

ولی نکنین چون بعدا شاید پشیمون بشید

امیدوارم که کلا دور ور اون چیزا نره ولی بهتره تا ۱۲/۱۳ نداشته باشه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

هیچی نخر

همون گوشی خودت تا کلاس نهم خوبه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉