2733
2739
عنوان

نامزدم سفر کاری خارج از کشورش رو نرفت چون من نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 46 پست
سلام کارشون خیلی قشنگ بود  نشون دادن دوستتون دارن و شما پاسخ به دوست داشتنش رو گفتین نه اون مو ...

سلام

اره کارش قشنگ بود ولی بازم اگر همونموقع بهم میگفت من میگفتم بره و نگران من نباشه

بله من هوافضا خوندم و برعکس اون چیزی که مردم میگفتن کار نداره و اینل خیلی هم خوبه و محیط کاریش هم عالیه

اما سنگین و سخته باید مشکلی با کارای عملی نداشته باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر بود باهاش صحبت میکردی  اول ازش کلی تشکر میکردی بابت اینکار منتها در ادامه بهش یادآوری می ...

بله منم فکر میکنم اشتباه بوده اما نخواستم بزنم تو ذوقش

بالاخره به خاطر من از همچین چیزی گذشته حتی اگر کارش غلط بوده

ولی حتما یه روز بهش میگم که چقدر از دستش عصبی شدم

سلام اره کارش قشنگ بود ولی بازم اگر همونموقع بهم میگفت من میگفتم بره و نگران من نباشه بله من هوافض ...

عزیزمم چه خوب!موفق باشیددد

تو حوزه نجوم ایناست؟ یا ساخت پهپاد ؟؟

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    
2731
نمدونم ولی بنطرم کارش درست نبوده،سفرکاری دست خود ادم نیست،من بیشتر سفرای کاریم به اجبار بدون همسر بو ...

نه عزیز ما همکاریم و باهم این پروژه رو انجام دادیم

چون تو همه مراحل پروژه باهم بودیم همسرم از دلش نیومد بدون من بره

وگعرنه سفر کاری خیلی میره

بله منم فکر میکنم اشتباه بوده اما نخواستم بزنم تو ذوقش بالاخره به خاطر من از همچین چیزی گذشته حتی ا ...

کآر درستی میکنید 

باید بدونه که تصمیم گیری ها همیشه دو نفره هست با دلیل و منطق و اظهار نظر هر طرف 

حتی اگر قرار باشه اون تصمیم انحصارا برای یکیتون باشه و نفر دوم نقشی نداشته باشه باز باید مشورت کنه

عزیزمم چه خوب!موفق باشیددد تو حوزه نجوم ایناست؟ یا ساخت پهپاد ؟؟

ممنون

نجوم مربوط به رشته فیزیک میشه که از ارشد دوتا گرایش هست یکی نجوم و یکی کیهان شناسی

مال ما مربوط به ساخت هر چیزی که پرواز میکنه هست

ینی ساخت هواپیما پهباد موشک ماهواره و...

2740
نه عزیز ما همکاریم و باهم این پروژه رو انجام دادیم چون تو همه مراحل پروژه باهم بودیم همسرم از دلش ن ...

بهرحال منظورم اینه سفرکاری به هردلیل باشه باید رفت،حالا همکارش که شمایی وقتی مشکل داشتی نباید هیچ میکرد زحمتاتونو

ممنون نجوم مربوط به رشته فیزیک میشه که از ارشد دوتا گرایش هست یکی نجوم و یکی کیهان شناسی مال ما مر ...

چه خوب و قشنگگ  

ممنون از راهنماایی تون!

میتونید دانشگاهتون رو هم قید کنید؟ البته اگر دلتون خواستااا

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    
کآر درستی میکنید  باید بدونه که تصمیم گیری ها همیشه دو نفره هست با دلیل و منطق و اظهار نظر هر ...

اره درسته

من حالا اون موقع تازه بدجور تصادف کرده بودم و اوضاعم خراب بود داشتم میمردم

این بنده خدا هم ترسیده بوده نمیدونسته چیکار کنه و اینا

نتونسته خوب تصمیم بگیره

بهرحال منظورم اینه سفرکاری به هردلیل باشه باید رفت،حالا همکارش که شمایی وقتی مشکل داشتی نباید هیچ می ...

اره دیگهه منم شدیدا عصبانی شدم به خاطر کارش

ولی حالا اشکال نداره ما پروژمونو اوکی کردیم دیگه

یک سال اینا روش کار کنیم و بتونیم بدیم به یه شرکت دیگه 

ن باو بابد با پشت دستا میزدی تو صورتش انقد احساسی نباشه 

الان احساسی بودن براتون نون و اب میشه یا وقتی ک پای این پروژه گذاشتید رو برمیگردونه 😐

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
اره درسته من حالا اون موقع تازه بدجور تصادف کرده بودم و اوضاعم خراب بود داشتم میمردم این بنده خدا ...

خوب پس واقعا شرایط خوبی نبوده 

قبل از خوندن این پستتون من بودم واقعا بهم میریختم 

چون باید از من هم مشورت میگرفت 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱