2752
2734

روی یک پروژه مدت‌ها بود با نامزدم کار میکردیم و قرار بود بعد از کامل شدنش اون رو به یه شرکت توی یکی از کشور های اروپایی تحویل بدیم

امروز فهمیدم یک ماه پیش از اون شرکت دعوت نامه فرستاده بودند و نامزدم بهم نگفته و خودشم نرفته و همه چیز دیگه خراب شده

وقتی هم بهش گفتم چرا نرفتی گفت از دلم نیومد ما با هم اینو شروع کردیم و قرار بود با هم بریم(اخه من کمرم شکسته بود نمیتونستم برم)🤦‍♀️

کل تلاش و زحماتمون بر باد رفت

میتونست بدون من بره و پروژه رو معرفی کنه و تحویل بده و پولی که بابت میگیریم رو همونطور که قبلا گفته بودیم نصف نصف کنیم

اما گند زد به همه چیز

منم نخواستم بزنم تو ذوقش با اینکه خیلی ناراحت بودم و عصبی اما باذور جلوی خودم رو گرفتم و ازش تشکر کردم

کارم درست بوده یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام کارشون خیلی قشنگ بود 

نشون دادن دوستتون دارن و شما پاسخ به دوست داشتنش رو گفتین نه اون موضوع رو

انشالله فرصت باز پیش بیاد

شما هوافضا خوندید؟راضی بودید

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    

بهتر بود باهاش صحبت میکردی 

اول ازش کلی تشکر میکردی بابت اینکار

منتها در ادامه بهش یادآوری میکردی که پروژه رو دو نفری شروع کردید و بابد برای همه مراحل دوتایی تصمیم می‌گرفتید چون برای آینده اون کار برنامه ریزی کرده بودید و بسا راه پیشرفت براتون بود 

با احترام به شما و همسرتون به نظرم تصمیم ایشون اشتباه بود

وای دوست داشتم خفش کنم😂😂 میدونی چقدر پول بود

واقعان موقعیت خوبی رو از دست داده 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2706