2733
2734

😂😂من مشغولم دارم میخونم 

از نمونه سوالات اگر کتاب قدیمی باشه ممکنه بیاد

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 

گاهی اوقات همه از داخل نمونه میاد 

گاهی اوقات هیچی نمیاد 

ولی خب هیجی نیاد هم به اندازه نمره قبولی داخلش هست 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂من مشغولم دارم میخونم  از نمونه سوالات اگر کتاب قدیمی باشه ممکنه بیاد

یکی از کتابا جدیده دو سه سال منبعش عوض شده منم وقت نکردم کتابو بخونم نمیدونم چ غلطی بکنم

یکی از کتابام جدید زیاد نمونه سوال ندارع نمیدونم چ کنم

کتاب و روزنامه وار بخون بعد هم همون ی مقدار نمونه رو بخون قبولی 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔