2752
2739

کسب و کار اینترنتی فروشا بالا میره

کارفرما نمی تونه همه کارهارو خودش انجام بده

و اینجاس که ادمین برای پاسخگویی و ....

با دستمزد خوب لازمشون میشه

فقط یه گوشی و نت کافیه

آرمی بی تی اس .دانشجو ادبیات

سلام وقتتون بخیر عزیزم 

کار ما کاملا شخصی و تازه تاسیس هست

در صورت نارضایتی میتونید انصراف بدید

تعرفه هامون به صرفه هست

از هفته ی دوم هزینه های اگهی

اینترنت و تماس شما

در عهده ی بنده هستش

اما به شرط کار خوب

برای اطلاعات بیشتر به دلیل محدودیت های شیپور

در روبیکا سروش ایتا و تلگرام هر کدوم براتون مقدور هست

به ایدی زیر پیام بدید با تشکر گلم

@aadmintabadolatt

در صورت غیر پاسخگویی در برنامه های گفته شده

09394736975

به این شماره ایدیتون رو پیامک بزنید. چون شماره های ناشناس رد میشوند

و بگید ک با کد توربو اومدیم تا بدونن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@همیشه_غنچه    

بله عزیزم

دوستان من نمیدونم کار ایشون چیه ولی هر کاری هر کارییییی که اولش پول بخواد اصلا اصلا اعتماد نکنید پول مارو تو همین نی نی سایت همینطوری خوردن 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
بله عزیزم دوستان من نمیدونم کار ایشون چیه ولی هر کاری هر کارییییی که اولش پول بخواد اصلا اصلا اعتما ...

روبیکا اپلیکیشن ایرانیه هیشکی نمی تونه کلاه برداری کنه

چون ردیابی میشه

2740
بله عزیزم دوستان من نمیدونم کار ایشون چیه ولی هر کاری هر کارییییی که اولش پول بخواد اصلا اصلا اعتما ...

میبینید که هستند کسانی که فوری آیدی میخوان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
روبیکا اپلیکیشن ایرانیه هیشکی نمی تونه کلاه برداری کنه چون ردیابی میشه

اتفاقا بدتره 

همینجا دیدم طرف خرید کرده بود رفت که رفت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

توی صدا و سیگای ایران تو همه جا دارن تبلیغ روبیکا رو میکنن برای کسب و کار اینترنتی

روبیکا اپلیکیشن ایرانیه هیشکی نمی تونه کلاه برداری کنه چون ردیابی میشه

ربطی به اپلیکیشن نداره من الان اسم و شماره کارت اون دزد بی شرف رو دادم خیلی راحت ردیابی میشه ولی چه فایده کی میره شکایت؟ کلی دردسر داره و اصلا نمیارزه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
حق دارید خب ولی دلیل نمیشه همه اینجوری باشن

قصیه مارگزیده است