2733
2734
عنوان

ماجرای دعوا و کتک کاری امروزم....

697 بازدید | 47 پست

بچه ها من چند روز پیش بیعانه دادم بابت ثبت نام یک کلاسی . بعد شنبه کلی پرس و جو کردم ، فهمیدم خیلی خوب نیست . زنگ زدم به منشی گفتم من نمیخوام بیام منصرف شدم 

اونم گفت کنسلی نداریم . گفتم عزیزم من که بهت گفتم اگر قطعی بخوام بیام بهتون خبر میدم . وقتی خبر ندادم یعنی نمیام. گفت باید حضوری بیای آموزشگاه . منم گفتم خونمون خیلی دوره سختمه که حضوری بیام . گفت کنسلی کلاس حتما باید حضوری باشه . خلاصه با بدبختی خودم رو رسوندم آموزشگاه.گفتم فلانی هستم . منشیش  برگشت گفت فعلا بشین تا بهت خبر بدم . گفتم عزیزم راهم دوره باید زود برگردم . گفت دوره که دوره خب چیکارت کنم . گفتم وا چرااینجوری حرف میزنی . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من موندم توفازاین منشیا 🫥اگه دکترمیشدن چی میشد

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

گفت چون سیریش هستی . ده بار برای پولت زنگ زدی . گفتم خب خودتونم داری میگی پولت . خب اومدم پولم رو بگیرم . گفت بهتگفتم بشین تا بهت بگم . منم گفتم خانم محترم درست صحبت کن 

گفت درست صحبت نکنم چه غلطی میکنی . گفتم زنگ میزنم پلیس . یهو نگو رئیس و مدرس آموزشگاه شوهره خودشه . شوهرش اومد بیرون ، گفت زیادی داری حرف مفت میزنی 

من موندم توفازاین منشیا 🫥اگه دکترمیشدن چی میشد

هموون

من وقت دکتر میخوام بگیرم الان ی مااهه ک منو میدوونه

ی جوری چوس کلاس میااد ک میمونم 

بقران دکتره خیلی با اخلاقو بیمار مداره ولی این منشیش واقعا ی تپه عمه

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
گفت چون سیریش هستی . ده بار برای پولت زنگ زدی . گفتم خب خودتونم داری میگی پولت . خب اومدم پولم رو بگ ...

چقد بی اددددب بودن

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
وقتی میخوان پول بگیرن که ناز آدمو میکشن اما خدا نکنه بخوای پولتو پس بگیری دیگه اونوقت انگار میخوای ا ...

یا مثلا میخوای چیزی بخری آنقدر با محبت صحبت می کنند یا جوری برخورد می کنند که کلی تخفیف تو قیمتش میدن اما به خدا نکنه بفهمن جنس رو پسندیدی

ی دفعه گفتم آقا مودب باش ، منم بلدم مثل خودت باهات حرف بزنم . آقا ی دفعه منشی حمله کرد سمت من گلوی من رو گرفت شروع کردن به فشار دادن . گفت گوه میخوری به شوهره من توهین میکنی

گفت چون سیریش هستی . ده بار برای پولت زنگ زدی . گفتم خب خودتونم داری میگی پولت . خب اومدم پولم رو بگ ...

میگفتی دو دقیقه  کنار زنت نشستم تاثیر همنشینی با زن میمونته

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2706