2733
2734
عنوان

ماجرای دعوا و کتک کاری امروزم....

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 47 پست
هموون من وقت دکتر میخوام بگیرم الان ی مااهه ک منو میدوونه ی جوری چوس کلاس میااد ک میمونم  بق ...

درکت میکنم با تموم وجود من ۹ماه برابارداریم میرفتم دکتر ماهی نبود بامنشیه بحثمون نشه دکتر خوووش اخلاق منشی ....

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی دفعه گفتم آقا مودب باش ، منم بلدم مثل خودت باهات حرف بزنم . آقا ی دفعه منشی حمله کرد سمت من گلوی م ...

وااای😂😂😂😂

چه پتیاره بوده میزاشتی بزنتت اسی بعد زنگ میزدی پلیس

ب گوه خوری مینداختیش

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
میگفتی دو دقیقه  کنار زنت نشستم تاثیر همنشینی با زن میمونته

ببین گلوی من رو گرفته بود . عین اینایی که جنون دارن داشت منو خفه می‌کرد، ی دفعه شوهرش اومد سمتش کشیدش کنار .زنگ زدم مامور اومد صورت جلسه کرد

ببین گلوی من رو گرفته بود . عین اینایی که جنون دارن داشت منو خفه می‌کرد، ی دفعه شوهرش اومد سمتش کشید ...

خاک برسرشون 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
ی دفعه گفتم آقا مودب باش ، منم بلدم مثل خودت باهات حرف بزنم . آقا ی دفعه منشی حمله کرد سمت من گلوی م ...

از کدوم باغ وحش فرار کرده بودن

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
درکت میکنم با تموم وجود من ۹ماه برابارداریم میرفتم دکتر ماهی نبود بامنشیه بحثمون نشه دکتر خوووش اخلا ...

اتفاقا دکتر منم متخصص زنانه

بهمن ماه رفتم پیشش ببین ظهر ساعت ۱ رفتم اخرین نفر ساعت ۷ منو فرستاد داخل

قشنگ حرص خوردم هر دفعه ام میگفتم خب خانم بمن میگفتی دیرتر بیام کارو زندگی دارم میگفت شاید بین مریض وقت خالی بود ولی نبود بخداا

الانم ی ماهه زنگ میزنم میگه وقت خالی بود باهاتون تماس میگیرم

میخوام این سری حضوری برم ببینم چیکار میشه کرد

ببین گلوی من رو گرفته بود . عین اینایی که جنون دارن داشت منو خفه می‌کرد، ی دفعه شوهرش اومد سمتش کشید ...

افرین

بهترین کار نباید با اینا گلاویز شد باید اینجوری نشونتشون سرجاشوبخصوص،ک محل کارشونم هست قشنگ تر زده میشه ب اعتبار کاریشون

2706