2733
2734
عنوان

باید برم برا همسرم یه پیرزن از خانه سالمندان بردارم بیارم ..!

| مشاهده متن کامل بحث + 6116 بازدید | 160 پست
نه جای مادر اون نیستن .چون خودش هم قیافه نداره هم سنش بالا میزنه خیلی اما مثلا انگاری ده سال ازمن ک ...

گلم 

با توجه به موضوع تاپیکت؛

اینم دلیل برای اینکه دنبال پیر نیست

شوهر شما دنبال چهره هایی بوده که بخودش بخوره پس دنبال سن بالا نیست

جمع بندی و نظر من اینه که همسرتون تنوع طلبه

الان کی گفت نرماله؟ میگی با آدم پیر دوسته اینا که پیر نیستن پیر یعنی بیست سی سال از خودش بزرگتر باش ...

منم نگفتم پیرزن چون همسرم خودش سن بالا میزنه یه بار بش گفتن این دخترتونه ؟! منو گفتن

منظورم اینه بی لیاقته

مثلا میره دنبال زنی که حتی خوشگل تر از مال خودش نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ب من میگف مژه وناخن نذار منم برداشتم  اما دیدم زنه برا رقابت با من مژه و ناخن میذاره&nbs ...

وای یعنی زنه می دونه که شما در جریانی 

گلم قبح قضیه ریخته شده 

ممکنه یه روز با یکی کم سن تر از شما هم باشه 

امیدوارم شرایطتت بهتر شه

وای یعنی زنه می دونه که شما در جریانی  گلم قبح قضیه ریخته شده  ممکنه یه روز با یکی کم سن ...

نه وقتی درجریان قرار گرفتم ظاهرا اخراجش کرد

اما زنه التماس میکرد که همسرت نمیدونه مدرک ندارع من بی تو میمیرم اونم بخاطر پول شوهرم وگرنه نه قیافه داره نه هیچی..

تا اینکه کاملا لو رفت و همسرم تعهد داد و چیزا به نامم کرد که بمونم

2731
دوبار خیانت کرده  خب خودت بذار جام ‌من برام سوال شده بود چرا .چی اون زن بهتر بوده  شاید ...

اینکه دنبال این سوال هستی که چی اون زن از تو بهتر بوده،سوال اشتباهی هستش که همه ی کسانی که بهشون خیانت شده از خودشون میپرسن.در واقع ربطی به زیبایی اون خانومها ندارن،اونا حسی به همسرت میدن که تو ندادی،اینکه میگی همسرت آرایش دوست نداره و تجملات،تو به حرفش گوش نکردی و اونا کردن و بهش حس مردونگی و قدرت دادن.

اینایی که گفتم هیچکدوم به این معنی نیستش که همسرت حق داشته خیانت کرده و شما مقصری!

خیانت هیچ توجیهی نداره و خائن همیشه مقصره و کثیف ترین کار دنیارو انجام داده...

اینا یه مثال ساده بودش که جواب سوالتو بدم عزیزم.

اینکه یه زن بخواد خیانت همسرشو ببخشه باید شرایطش فراهم باشه.شرایطش اینکه همسرش از ته دل پشیمون باشه و دیگه تکرار نکنه.یه سری امتیازهای مادی و معنوی ازش بگیری.و مهمترین چیز این هستش که علت خیانت رو ریشه یابی کنی و درمانش کنی که دیگه تکرار نشه!

حتما هردوتون باید به زوج درمانگر مراجعه کنید و خیانت رو درمان کنید تا بتونید زندگی نرمالی داشته باشید.

عزیزم خواهرانه بهت میگم بگرد ببین علایق همسرت چیه و همونو بهش بده.مثلا وقتی توی یه صحرا تشنه باشه،دوست داره یه لیوان آب بهش بدی.اگه اون لحظه لامبورگینی بهش بدی هیچ اهمیتی واسش نداره فقط یه لیوان آب میخواد....

2740
مادرش زنده س دوبارش لو رفت هردوتا زنا از من زشت تر بودن  طوری که انگار جامون برعکسه ای ...

چه ربطی داره آخه.‌همین حرفا احساس حقارت میاره.‌سر بودن یعنی چی؟ یکی از ریشه های خیانت همین احساس حقارته