2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی بود میگفت حتما باید امضا کنه و اینا پس اشتباه گفته ؟

چند سالته 

نه نیاز نیست 

من که بابا اصلا بیمارستان نیومد با مامانم رفتم 

یکی با دوستش اومده بود 

یکی با خالش

یکی با شوهرش

2740
چند سالته  نه نیاز نیست  من که بابا اصلا بیمارستان نیومد با مامانم رفتم  یکی با دو ...

۱۹ ام

ممنون😘

چون کلا معتقدن عمل بینی= مرگ 

باید تو عمل انجام شده بزارمشون

چند سالته  نه نیاز نیست  من که بابا اصلا بیمارستان نیومد با مامانم رفتم  یکی با دو ...

اونا که آره

مثلا طرف خودش بره و امضا بزنه تمومه؟؟ 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

ن بابا

فقط باید یکی همراهت باشه امضا بده 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2706