2733
2734
الان چقدر داری برای عمل؟ می تونی بدون حمایت مالی پدرت هزینش رو بدی؟

زیاد ندارم حدود ۲۵ ، میخوام صبر کنم تا مهر ابان پول جمع کنم تا ۵۰ لاقل برسونم .

بابام اصن تو این مورد هیچ حمایتی نمیکنه حتی پولم خودم جور کنم نمیزاره چه برسه به اینکه پول بده.

کلا با عمل زیبایی و اینا مخالفن هم اینکه میترسن بمیرم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با همراه باید بری  ولی زیر بیست سال به نظر من عمل نکنید

همراه اگه یه غریبه باشه چی؟ مثلا ی پرستار بگیری

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
همراه اگه یه غریبه باشه چی؟ مثلا ی پرستار بگیری

من تو تاپیکای دیگم سرچ کردم خوندم ببین اگه کلینیک خصوصی عمل کنی اجازه نمیخواد واسه بالای ۱۸ 

معمولا بیمارستانا اجازه میخوان 

هرجا فرق داره

زیاد ندارم حدود ۲۵ ، میخوام صبر کنم تا مهر ابان پول جمع کنم تا ۵۰ لاقل برسونم . بابام اصن تو این مو ...

اگه عمل با دکتر خوب می خوای باید بالای 100 تومن داشته باشی 

به نظرم صبر کن یکی دو سال دیگه عمل کن

اگه عمل با دکتر خوب می خوای باید بالای 100 تومن داشته باشی  به نظرم صبر کن یکی دو سال دیگه عمل ...

اخه این دکترام ک بهم معروفی کردن نهایت ۶۰ ،۷۰ بگیرن مغزم سوت کشید از حرفت🥴😂

شما خودت عمل کردی؟ کی و چقد؟

اخه این دکترام ک بهم معروفی کردن نهایت ۶۰ ،۷۰ بگیرن مغزم سوت کشید از حرفت🥴😂 شما خودت عمل کردی؟ کی ...

من قبل عید عمل کردم 

شد ۸۴

بدون هزینه آزمایش و عکس و ویزیت و دارو و ...

میدونم از عید به بعد خیلی گرون کردن

من قبل عید عمل کردم  شد ۸۴ بدون هزینه آزمایش و عکس و ویزیت و دارو و ... میدونم از عید به بعد ...

چه شانسی داریم اگه سنم بیشتر بود سالای ۹۸ ۹۹ با ۱۰ تومنم میشد عمل کرد 🤦‍♀️🥴

چه شانسی داریم اگه سنم بیشتر بود سالای ۹۸ ۹۹ با ۱۰ تومنم میشد عمل کرد 🤦‍♀️🥴

۹۸ دکتر معمولی که یه خورده معروف بود با ۱۲ تومن عمل می‌کرد

اون موقع میخواستم برم پیش گیلدا گیوه چی ۱۲ بود

ولی با بشارتی زاده عمل کردم نهایتا که دستمزدش ۷۰ تومن شد ۱۴ هم هزینه کلینیک