2752
2734
میخوای داغونش کنی  غرورشو خرد کنی؟ چیه این حرف آخه

مگه کتکش میزنم؟😂😂 میگم پوشک بگیر که لاقل خونه کثیف نشه ، منتظر بمونم کل خونه گند بگیره؟ 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مگه کتکش میزنم؟😂😂 میگم پوشک بگیر که لاقل خونه کثیف نشه ، منتظر بمونم کل خونه گند بگیره؟ 

چرا گند بگیره؟؟مگه پامیشه دپره خونه ببخشید می شاشه😄😐سرجاش روتشک خودش ک زیرشم ی مشما کلفت میندازه ک فرش خیس نشه. صبح ب صبحم اون تشک سبک یا پتو مسافرتی ک کشیده رومشمارو میندازه توماشین .

parasoo1989@

اولا مطمنم بچه نداری که حس مادری رو درک کنی

دوما متوجه هستی داری چه پیشنهادی میدی؟

بچه ۱۲ ساله رو پوشک کنه؟

بزنی بچرو داغون کنی که مثلا خونت و فرش نجس میشه به درک که میشه 

میدی بیرون میشورن

لطف کن هیچ وقت نسنجیده و فکر نکرده پیشنهادی به کسی نده 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2731
اولا مطمنم بچه نداری که حس مادری رو درک کنی دوما متوجه هستی داری چه پیشنهادی میدی؟ بچه ۱۲ ساله رو ...

کاش مثل شما حوصله داشتم برا توضیحات اضافه 

خودم روانشناسم اندازه موهای سرم تو‌ دانشگاه مورد شب ادراری دیدم و اکثرا هم با گذشت سن درمان شدن هیچ درمان قطعی نمیتونستیم بهشون بدیم و کارساز نبود اکثرا از تنش خونوادگی و استرس میومد شب ادراریشون

در نتیجه راه حل نهایی همون پوشکه که بچه حداقل صبح با دیدن جای خیس و غر غر بقیه بلند نشه 

چرا گند بگیره؟؟مگه پامیشه دپره خونه ببخشید می شاشه😄😐سرجاش روتشک خودش ک زیرشم ی مشما کلفت میندازه ک ...

تجربه ثابت کرده یه روزی مادرشم‌سر همین مسئله خسته میشه و بهش طعنه و کنایه میزنه و اکثر خواهر برادراش مسخره اش میکنن ولی پوشک بپوشه این قضیه پنهون میمونه جایی ام‌ کثیف نمیشه 

حالا شما اگه دوس داری بچه اتو همون‌جوری بزار بخوابه اصراری نداریم که

یا از علائم بیش فعالی هست یا شب ادراری ‌‌‌‌..... حتما بررسی کنید .‌یسری کمربند میبندن به بچه هایی ک شب ادراری دارن زمان خواب . موقعی ک مثانه پر شده بوق میزنه . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2740
پس من تو این شرایط بود دکتر بردم و سونوگرافی همه چی خوب بود اما دکتر گفت نهایت تا چهارده و تمام و هم ...

دقیقا همینه 

دو حالت داره شب ادراری یا اینکه سیستم عصبی با بدن هنوز خوب مرتبط نشده چون بچه اس و تکامل نیافته 

یا اینکه انقد استرس و فشار تحمل میکنه و دعوا خونوادگی داره از اینه 

هیچ کدوم هم راه حل قطعی ندارن نهایتا با دارو ممکنه بهشون کمک بشه ولی گذشت سن هس که قطعی میکنه درمانشو

تجربه ثابت کرده یه روزی مادرشم‌سر همین مسئله خسته میشه و بهش طعنه و کنایه میزنه و اکثر خواهر برادراش ...

عزیز جان این چ حرفیه؟ کی قراره ببینه ؟بعدم خانواده درست باشن میفهمن ک این ی مشکلیه ک بعد ی سنی حل میشه . نمیفهمم ادمای این سایت ازکجا میان بااین طرز حرف زدن و نگاه‌ . من برادرم بود تا تقرییا ۱۳ سالگی بعدم درست شد. نه مسخرش کردم تااین سن نه طعنه. مادرپدرمم همینطور. تازه مامان من وسواس داشت . هیییییچ جای خونمون حتی ی ذره کثیفم نشد. 

parasoo1989@
عزیز جان این چ حرفیه؟ کی قراره ببینه ؟بعدم خانواده درست باشن میفهمن ک این ی مشکلیه ک بعد ی سنی حل می ...

آخی شما چقدر خووووبی خونواده اتم خیلیییی خوبه 

Pick me, choose me, love me

شک نکن🙂همین ک دنبال مسخره کردن نیستیم یعنی خوبیم. 🙂

نیمیفیهمیم این ایدمای سیت ایز کیجا ایمدن با این طیرز فیکر و نیگاه 

این شد مسخره نکردن؟ 

از جایی اومدیم که شما رو توش راه نمیدن