2733
2734
عنوان

حالم داره از درس بهم میخوره🌝

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 71 پست
وای جدی دلم میخواد بمیرممم سعیمو میکنمم

وای خدانکنهههه 

بخون تموم میشه الان خیلی دیر نیست فقط بخون ب هیچی فکر نکن تا نهایت چهار صبح تمومه ولی عمیق بخون

البته شاید زودتر تموم شه نمیدونم شیمی چجوریه حفظیه حل کردنیه چیه  ولی تموم میشه از درسای اخر بخون 

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ک فردا ساعت ۸ امتحان ۵ فصل روانشناسی دارم خلاصش ۱۶۰ صفحه س من صفحه ۲۰ م باید پاشم شام بپزم. و حوص ...

وای خدا واسه منم صد و بیست ایناست فقط بیست صفحه خوندم:(

بهترین نسخه خودت باش🤞
وای باز آخراشی ولی درک میکنم تو پریودی درس خوندن عذاب الهیه

اره ولی خب از صبح دارم‌ میخونم و این ۱۰ صفحه حفظیاتیه 

حالا قشنگش شنبه بود که سر جلسه از درد نمیتونستم بشینم‌ رو صندلی🚶🏻‍♀️ 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
از فشار و استرس زیاد  من هفته قبل فصل یک و سه رو خوندم امروز به زور دو خوندم نه مرور کردم نه ن ...

بخدا ارزش نداره. من از استرس شدید حمله های عصبی گرفتم

تهش چی؟ 

گور بابای همه چیییییی

تلاش کن اما سلامتیت مهمه 

وقتی استرس زیاد داشته‌ باشم بی جون میشم میوفتم یه گوشه هیچکار نمیتونم بکنم

ببین در درجه ای نیستم بتونم چیزی بهت بگم چون خودمم نابودم ولی ارزششو نداره اینقدر عذاب بدیم خودمونو ریلکس کن درست میشه همه چی

بهترین نسخه خودت باش🤞
وای خدا واسه منم صد و بیست ایناست فقط بیست صفحه خوندم:(

نمیدونم چرا اینجوری شدم همت کنم تا ۴ تمومش میکنم ولی حوصله ندارم

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
اینطوری که نمیشه ایندمه کنکورمه 

میدونم آیندته ولی قبول شی با یه تن پر از درد به چه کارت میاد؟؟؟؟؟؟؟ تیلیارد تیلیارد هم بدن لذت نمیبری

پس برو بخون نگران هیچی نباش فقط بخون ب هیچی فکر نکن 

من دانشجو هستم ولی منم حالم داره بهم میخوره🤡

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2706