2737
2734
عنوان

کمک بلد نیستم

971 بازدید | 23 پست

دو تا سوال دارمممم و بلد نیستم 

چجور کامنتی که تو تاپیک یه نفر دیگه گذاشتم رو پاک کنم؟ 

چجور تاپیکی رو قفل کنم؟

و چجور میشه تاپیک رو پاک کنم 

یادم بدید پلیززز🥲

کامنتو فقد میشه تو دو دیقه اول پاک کرد

تاپیکم باید لینکشو بفرستی برای نی نی یار 

برای قفل کردن هم میری به قسمت نی نی سایت من

تاپیک هایی ک ایجاد کردم

تاپیک مورد نظرتو ببین جلوش زده قفل کردن

میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم:)..در آرزویِ شهادت.. 

یچیزی بهت بگم 

نمیتونم نگم ولی بدون مشت نشونه خرواره

فیلم درباره الی ببین نشونهای کوچیک رفتاری که نادیده شون میگیره 

چطوری سر باز میکنن 

ایشون امروز شما رو زد چون نامزدی هستی ناز نازی معذرت خواست 

بنطرت بعد دو سه سال وسط چالشای سخت زندگی 

چه رفتار نشون میده؟؟؟

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یچیزی بهت بگم  نمیتونم نگم ولی بدون مشت نشونه خرواره فیلم درباره الی ببین نشونهای کوچیک رفتار ...

باور کن همه ادما میل ب زدنو دارن ولی تو بعضیا کمتره بعضیا بیشتر و بعضیام کنترل میکنن خودشونو 

من فهمیدم اسی چه نوشیدنی میخواست بخوره و شوهرش مخالفت کرده و دعوا کردن 

وقتی به اون پختگی نرسیده باشی ک تشخیص بدی چی بده چی خوبه بایدم سیلی کاراتو بخوری منظورم سیلی فیزیکی نیست

2731
یچیزی بهت بگم  نمیتونم نگم ولی بدون مشت نشونه خرواره فیلم درباره الی ببین نشونهای کوچیک رفتار ...

بله دیدم فیلم رو. ولی خب اصلا همچین آدمی نیست. یعنی شبیه اون آقای فیلم نیستن

و خب خودمم مقصرم چون منم یکبار قبل از اون همین کار رو برای همین قضیه متقابل با اون انجام دادم

یه حرفی می‌زنیا خود استارتر هم نرمال نیست مثلا واسه خوردن یه چیزی اینهمه اصرار و حتی زدن به پای طرف کار آدم حسابیه؟

بله دیدم فیلم رو. ولی خب اصلا همچین آدمی نیست. یعنی شبیه اون آقای فیلم نیستن و خب خودمم مقصرم چون م ...

ببین خواهشا خواهشا خواهشا اینجا راهنمایی نگیر از هر کسی

نامزدت  در این مورد زیاده روی کرده  ولی مردا اگه عصبانی بشن کنترلشون میریزه بهم  آستانه تحمل مردها متفاوته 

ولی اگه به آستانه وحشی گری برسن  کنترلشون سخته

صد درصد خودت مقصری

و واقعا ببخشید شما بچه گانه و احمقانه رفتار میکنید

شوهرت رو به مشروبخوری وادار میکنی؟!!!!

که دو روز دیگه بیفته دنبال ج ن .. بازی 

تو نی نی سایت برعکسه  از مشروبخوری شوهر می‌نالن !

۲۰ سال  سن کمی نیست  از لحاظ ازدواج نمیگم

از لحاظ عقلی و نرمال بودن اصلا سن کمی نیست

خواهشا دست از لوس بازی بردار  شوهرت پسر خوبیه 

قدر زندگیتون رو بدونید

نامزد و شوهر با دوست پسر فرق داره

کاری نکن حرمتا ریخته بشه و کتک کاری براش راحت بشه

اصلا دیگه به روش نیار کارشو

ولی بی دلیل تکرار کرد واکنش خیلی جدی نشون بده و چند روز کاملا باهاش قهر کن

2740
بله دیدم فیلم رو. ولی خب اصلا همچین آدمی نیست. یعنی شبیه اون آقای فیلم نیستن و خب خودمم مقصرم چون م ...

سلام عزیزم . به نظر من زندگیتو بکن ببین همیشه همه چی ک نباید گل و بلبل باشه از کارش پشیمون شده توهم ببخش درضمن دنبال مقصر نگرد اگ میخوای اون زندگیو آدامه بدی بچسپش شاید بعدا اون مثل اون آدم اصن پیدا نشه هاا

ببین خواهشا خواهشا خواهشا اینجا راهنمایی نگیر از هر کسی نامزدت  در این مورد زیاده روی کرده &nb ...

اره موافقم با تموم حرفاتون 

درسته کارش اشتباه بود 

اما بعدش برام خیلی جبران کرد 

و موافقم واقعا اشتباه هم از من بوده

باور کن همه ادما میل ب زدنو دارن ولی تو بعضیا کمتره بعضیا بیشتر و بعضیام کنترل میکنن خودشونو  ...

نه نیستن از پدرم بگیر تا برادرام عمو بابا بزرگ یکبار ندیدم زن یا دخترشون بزنن 

هر رفتاری هم انجام داده لایق زدن نبوده نخواسته بخورع یا بخوره به خودش مربوطه ایشون میخواد سطله داشته باشه رو ایشون

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

نگفتم عین ایشون از زیر رفتارهای آدما غافل نشو 

چیزی مهمی نبوده کع شمارو زده بیشتر حواست باشه

واسه عقد عجله نکن اصلا

یه حرفی می‌زنیا خود استارتر هم نرمال نیست مثلا واسه خوردن یه چیزی اینهمه اصرار و حتی زدن به پای طرف ...

دوست داشته بخورع شکم خودشه واس خورد خوراک هم باید از بقیه اجازع گرفت یعنی ایشون عقلشون نمیرسه؟؟ باید یکی دیگه واسش تصمیم بگیرع

2706