2752
2734
عنوان

اینا چیه

191 بازدید | 22 پست

خدای چرا  یکسری اینقدر تاپیکا بیخود میزنن😑 بسه دیگه حالا گفتن فضا مجازیه آدم یکم باید فهم و شعورشم برسه هرچیزی بیان نمیکنن

جواب خیلی چیزا هم میشه با یک سرچ تو گوگل هم پیدا کرد بخدا یکم برا خودمون ارزش قایل بشیم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

کاملااااا موافقم !

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم تاپیک عزیزم؟

هرکی هرچی به مخش میاد میگه. واقعا نمیدونم دغدغه فکری ندارن یکسری

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
اگه دنباله یه تاپیکه اینجوری هستی برو تاپیکه قبلی منو بخون😂

گفتم بهت از بیکاری دنبال توالت رفتن مایی

دقیقا میگ وای خونم اتیش گرفته چیکار کنم خو برو اب بریز خاموش کن از مغزتم استفاده کن کودن نباش

یکسری دیوانن بخدا . من  خودم آقا هستم بچه ۱۸ سال میاد چرت میگه دختر ۱۶ سال دنبال  گه بازی دوس دارم بزنم تو دهنشون

هوی آقاهه حرمتتو نگه دار تا نزدم بشکنمش

تو هم فاز داری برات همون کامنت کردم دیدی تاپیکت حوصله سروکله زدن با کسی ندارم ول کن برو 

نی،نی سایت دیگ مث قدیم نیس شده بچه بازی

گاهی به وجود عقل تو سر بعضیا شک میکنم. پیش خودم‌میگم دغدغه فکری من چیه حالا اینل دنبال زیر بغل مار هستن

خب از بس که فهم و شعورها و دیدگاهها نسبت به مسائل متفاوته بعدم یه جایی مثل اینجا از هر سن و قشر و س ...

چه مرد چ زن فرقی نداره حتی اینجا اکثریت خانم هستن واقعا فکر میکنم یکسری زیاد از حد هرچیز بیان میکنن ادم باید کمی شرم داشته باشه مسایل خصوصی بیان نکنه

2706