2737
2739
عنوان

مامانا واسه سیسمونی تخت گرفتین؟

167 بازدید | 27 پست

من تا آخر بارداری خونه مامانمم خونه خودم شهر دیگست سیسمونی هم خودمون می‌خریم.به نظرتون بهتر نیست برم خونه خودم بعد تخت بگیرم؟ یعنی ماه های اول هم تخت نیاز میشه؟ نمیشه رو تخت خودمون بخوابه چند ماه؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فقط تخت کنار تخت مادر میخرم همین

آخه اونا خیلی کوچیکه که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740
تخت کنار مادر بگیر یا گهواره 

گهواره که میگیرم ولی تخت کنار مادر خیلی کوچیکه می‌خوام تخت کودک و نوجوان بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رو تخت خودتون ک اصلا امن نیس

ولی بله ماهای اول تخت نیاز نیس

من تا سه ماه رو زمین میخوابیدم چون تخت برا سه نفر کمه میترسیدم. بعد براش تخت گرفتیم. میتونی تخت کنار مادر بگیری. یه طرفش بازه ب تخت شما میچبسه. الان تخت دخترمو همینجوری کردیم راحت

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
منم فقط تخت کنار مادر گرفتم

تا چند ماه استفاده شد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گهواره که میگیرم ولی تخت کنار مادر خیلی کوچیکه می‌خوام تخت کودک و نوجوان بگیرم 

اگه گهواره میگیری رفتی خونه خودت بعد براش تخت بزرگتر بگیر همون کارتو راه میندازه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706