2752
2734
عنوان

مامانا واسه سیسمونی تخت گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 27 پست
معلومه که بله نیاز نیست واقعا تخت کنار مادر بخر یا گهواره کنار مادر از اینا که جمع میشه مسافرت میتون ...

گهواره میگیرم.مثلا بچه شبا تا ۲ ۳ ماه میشه رو تخت دو نفره بخوابه؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوایل اصلا تخت لازم‌نیست.چون بچه کنارمادرمیخوابه. من گهوارشو گذاشتم کنار تختمون.روی همون میخوابوندمش. بعضی وقتها هم که نصف شب شیرش میدادم دیگه روهمون تخت خودمون میخوابوندمش

پارسا پسرمامان😍
رو تخت خودتون ک اصلا امن نیس ولی بله ماهای اول تخت نیاز نیس من تا سه ماه رو زمین میخوابیدم چون تخت ...

یعنی تخت کنار مادر گرفتی؟ آخه اونا کوچیکه که 

گفتم تخت کودک و نوجوان بگیرم بذارم کنار تخت خودمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
اگه گهواره میگیری رفتی خونه خودت بعد براش تخت بزرگتر بگیر همون کارتو راه میندازه

خودمم نظرم همینه👌🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گهواره میگیرم.مثلا بچه شبا تا ۲ ۳ ماه میشه رو تخت دو نفره بخوابه؟

بچه من تا یک سال وخورده ای رو تخت خودمون هم میخوابید. فقط جایی باشه که خدایی نکرده نصفه شب نیفته پایین.

پارسا پسرمامان😍
برای نوازاده دیگه اخه تخت بگیرم اصلا استفاده نمیشه بعدم باید بندازم دور

من فکر میکنم تخت بهتره حالا تا ۶ ماه یکسال تختش رو‌میذاری کنار تخت خودت بعد می‌بری اتاق بچه 

اینجوری دوبار تخت نمیخری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوایل اصلا تخت لازم‌نیست.چون بچه کنارمادرمیخوابه. من گهوارشو گذاشتم کنار تختمون.روی همون میخوابوندمش ...

منم همین فکرو میکنم که باید کنار خودم باشه تا چند ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی تخت کنار مادر گرفتی؟ آخه اونا کوچیکه که  گفتم تخت کودک و نوجوان بگیرم بذارم کنار تخت خودم ...

نبابا بقول تو کوچیکه نگرفتم

برادرم تخت گرفت طولش ۹۰ بود اجزاش جدا میشد حالت گهواره هم میشد دوطرفش هم نرده داشت. یمدت همونو کنار تخت خودمون گذاشتم بعد دیگه وابستگیش بیشتر شد نمیموند تو تختش. همون تخت رو نرده های یک طرفش رو برداشت شوهرم الان کاملا متصله ب تخت ما

ایشالله دوسالش بشه از شیر بگیرمش دوباره نرده رو وصل میکنم و تختشو جدا میکنم از تختمون

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂