2752
2734
عنوان

اونایی که تجربه ترمیم دندان دارن بیاین خواهش میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 39 پست
تو ترمیم کردی تا حالا؟دردش در چه حده؟

اره درد نداره که . بیحس میکنه 

یه ربع هم طول میکشه

بعد که تموم شد یه ساعت غذا نمیخوری تا اثر بیحسی بره بعد عین ...دلت غذا میخواد🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کدوم قسمت دندونته جلو یا پشت ؟من دندونم پشت  دهنم بود اون ته یارو گفت بیا برات عثب کشی کنم فرار ...

اگهدرست حسابی عصب کشی کنه اون دردم نداره

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
ریشه اصلا طول نمیکشه پنج  ثانیه من دو تا کشیدم همزمان  یکی دندون بود یکی ریشه  

واقعا؟قربون دهنت اصن 

این ریشه نیاز به جراحی نداره؟

ریشه دندونت چطور بود؟همه دندونت ریخته بود فقط ریشه تو لثه بود؟

گفت نیاز به عصب کشی نیست...نمیدونم کدومه حقیقتا عکس گرفتم گفت هفت تا پوسیدس که حالا چهارتاشو که ضرور ...

خب درست میکنه  برات دیگه اصلا درد نداره هیچی نمی فهمی فقط بعد از عصب کشی باید حتما  مسکن بخوری چون درد میاد  من آخرین  باری ک عصب کشی کردم فقط بعدش مسکن خوردم همین 

خدا در همین نزدیکی ست
2731
تو ترمیم کردی تا حالا؟دردش در چه حده؟

عزیزم ترمیم همون پر کردنه که هم میتونه با کامپوزیت انجام بشه هم آمالگام که اگه دندون به عصب رسیده باشه ان دو انجام میشه، و اصلا در حین انجام ترمیم دردی احساس نمیکنی نمیخوای که بری جراحی فک یه بی حسی میزنن و بعد ار پ دقیقه ازت سوال میپرسن که حس داری یا نه تو هم امتحان میکنی اگه حس نداشتی کار انجام میشه اگه هم حس داشتی میگی که با یه زاویه ی دیگه بی حسی تزریق بشه

اینهمه ترس واسه یه دندون؟ شل کن بابا ترمیم اگه سطحی باشه شاید ۵ دقه طول بکشه، اگه عمیقتر باشه احتما ...

عزیزم شما می دونی دندون که خیلی خراب شده باشه چند جلسه باید عصب کشی بشه من یه جلسه عصب کشی کرد خیلی هم اذیت شدم الان چند روزه هنوز دندونم درد میکنه 

واقعا؟قربون دهنت اصن  این ریشه نیاز به جراحی نداره؟ ریشه دندونت چطور بود؟همه دندونت ریخته بود ...

اره دندون عقلم بود ریشش مونده بود ببین کلمه  تموم شد رو تکرار کن چقدر طول میکشه گفتن کلمه  تموم شد؟دو ثانیه وقتی دکتر داشت  ریشه رو میکشید تا انبر رو گزاشت  گفت تموم شد و دندومو نشونم داد منم گفتم عاشقتم 😂😂😂😂😂

خدا در همین نزدیکی ست
عزیزم ترمیم همون پر کردنه که هم میتونه با کامپوزیت انجام بشه هم آمالگام که اگه دندون به عصب رسیده با ...

رایج ترین مواد و بهترین مواد هم تو ایران آمالگامه که با پرتو یو وی محکم میشه و اگه کیفیت نداشته باشه مواد چه کامپوزیت چه امالگام بر اثر خوردن چیزای گرم و سرد میریزه

عزیزم شما می دونی دندون که خیلی خراب شده باشه چند جلسه باید عصب کشی بشه من یه جلسه عصب کشی کرد خیلی ...

نمیدونم عزیزم تماس بگیر با دکترت بهش بگو 

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
اگهدرست حسابی عصب کشی کنه اون دردم نداره

بله من یه جا رفته بودم دکتر وحشی بود بعد از عصب کشی  خودمو میزدم از درد.  دیگه نرفتم پیشش.یه جا دیگه رفتم عالی بود اصلا بعدش درد نداشتم  دکترش خوب بود😊

خدا در همین نزدیکی ست
پس چرا من اینقدر اذیت شدم تا ریشه ی دندون عقلم رو کشید 

دندون عقل خیلی سفته نیاز ب حراجی  داره مال من سال ها بود نکشیده بودم می ترسیدم فقط ریشش .سخت کشید؟؟سفت بود؟؟

خدا در همین نزدیکی ست
2706