2752
2734
عنوان

اونایی که تجربه ترمیم دندان دارن بیاین خواهش میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 39 پست
مرسی عزیزم خدا کنه اسون باشه واسم

نگران نباش خیلی آسونه اصلا درد نداره

بعد زدن آمپول بی حسی که تقریبا هیچی نمیفهمی

من خودم چون ترسو هستم کلا از وقتی رو یونیت دراز میکشم چشمامو میبندم که آمپول یا چیزای دیگه گه به دندونم میزنه رو نبینم. اگه تو هم میترسی اینطور کن

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ریشه اش سفت بود اذیت شدم ولی فکرکنم این دندون پزشکم زیاد بلد هم نیست 

بسم الله میگفتی اسون میشد  من فوبیا دارم و چن سال بود دندونپزشکی نمی رفتم ۵ شنبه دو تا دندون کشیدم  و قبلش ۲۰۰ تا بسم الله زدم ک خوب بکشه و ادیت نشم و اذیت نشدم با اینکه دو تا کنار هم بود با هم کشید شما هم بسم الله بزن چن تا 

خدا در همین نزدیکی ست
بسم الله میگفتی اسون میشد  من فوبیا دارم و چن سال بود دندونپزشکی نمی رفتم ۵ شنبه دو تا دندون کش ...

مرسی مهربون لطفا برام دعاکن امروز هم قراره بازهم یه ریشه ی دندون عقل دیگه ام رو  بکشم خیلی استرس دارم 

بله من یه جا رفته بودم دکتر وحشی بود بعد از عصب کشی  خودمو میزدم از درد.  دیگه نرفتم پیشش. ...

ای دکتروحشی😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲