2737
2734

بچه اگر بد و ناخلف باشه آسیبی به پدر مادر نمیرسونه و پدر مادر بهش نیازی ندارن و میتونن نادیده اش بگیرن حتی انقدر روش تاثیر دارن که میتونن اون بچه رو برگردونن 

ولی اگر پدر مادر بد باشه اون بچه سرپناهی نداره و نمیتونه به این زودی با آسیب های روانی که پدر مادرش براش ایجاد کردن کنار بیاد و حتی قدرت و نفوذ نداره که تغییرشون بده

پس قبول کنیم که پدر مادر میتونن آسیب جدی بزنن بهمون و هی نگید مادر مقدسه و پدر مقدسه 

اونا میتونن روح و روان یه بچه رو خراب کنن کسی هم پیگیر نیس و قانونی هم پشت بچه بیچاره وجود نداره 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون قسمتش که گفتی میتونن نادیده اش بگیرن کار رو خراب کرد . انقدر رابطه والدین و فرزند عمیقه که هر کدوم در حق اون یکی بدی کنن ظلم بزرگی بهش کردن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
پدر و مادر میتونن بچه رو نادیده بگیرن؟ ممکن نیست

کجا زندگی میکنی که یه همچین موردی ندیدی؟ 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2740
پدر و مادر میتونن بچه رو نادیده بگیرن؟ ممکن نیست

اره بچه اگر سمی باشه و نشه اصلاح بشه میتونن نادیده اش بگیرن 

مثلا شما فرض کن یه پسر معتاد شده رفته دیگه کسی ام پیگیرش نیس 

قسمت اولش درست نیست 

ولی قسمت دومش درسته 

ضمن اینکه بچه ناسالم به خاطر تربیت اشتباه پدر و مادره 

ولی باز هم پدر و مادر احترامشون واجبه 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
درک میکنم خودم قربانیه همین رفتاراام 

خودمم همینم علاوه بر اون رشته تحصیلیم مرتبط با روانشناسی بوده زیاد دیدم از این موارد

من موافقم.

آدما دو تا وجه و دوتا جنبه دارن.

یکی انسانی یکی نفسانی...

اینکه کدوم جلوه بگیره تا حد زیادی به شرایطی که توش بزرگ میشیم بستگی داره.

هیچ آدمی به خودی خود بد نیست... بلکه بدی رو یاد میگیره.اولین فسادی هم که تو جامعه شکل میگیره زمانیه که بچه نسبت به خونواده و محیط احساس بی سرپناهی کنه.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
اون قسمتش که گفتی میتونن نادیده اش بگیرن کار رو خراب کرد . انقدر رابطه والدین و فرزند عمیقه که هر کد ...

هزاران مثال از زندگی خودم و دیگران دارم که میگه میتونن نادیده اش بگیرن فرزندشونو 

اره بچه اگر سمی باشه و نشه اصلاح بشه میتونن نادیده اش بگیرن  مثلا شما فرض کن یه پسر معتاد شده ...

مگه میشه؟

من مادری میشناسم از غصه پسر معتادش زمین گیر شد

صد در صد بچه نداری

وگرنه میفهمیدی خار به پای بچه بره شب خوابت نمیبره

لااقل ۹۰ درصد پدر مادرا اینطورین

پدرومادر بیخیال هم داریم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706