2752
2734
عنوان

از خواهر فوت شدم پرسیدم اون دنیا وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22259 بازدید | 409 پست

نمیدونم چرا حس میکنم خدا مهربون تر از ایناس اذیتمون کنه👩‍🦯

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب خواب مار دیدم( فوبیای شدید دارم) مابین خواب گریه میکردم همسرم بیدارم کرد گفتم امیر تورو خدا ...

مار آبی رو یادرت رفت

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2731
یعنی هنوز کسایی هستن که به بهشت و جهنم اعتقاد داشته باشن 😐

عزیزم میخوام بهت یه چیزی بگم نمی‌دونم چجوری بگم دلگیر نشی ولی باور کن اینکه بیای و راحت بگی اون دنیایی وجود نداره واقعا حق الناس هست شاید با این پستتون یه نفر با شما هم نظر بشه اون موقع گناهش گردن شما هم هست  حیفه حالا که راهت به این تاپیک خورده اینطوری برای خودت یه گناهی هم بخری 

با این که من مطمئنم شما دعوت شدی به این جا 

خداوند دوست داشته این جا باشی 

خرابش نکن عزیزم

👨‍👩‍👧
اسمت رو بگو حتما دعا میکنم بخت خوب بیاد سراغت  این شد نشد برات مهم نباشه  مطمئن باش بهتر ...

اسمم سارا هست 

مرسی عزیزم ❤️❤️

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
یعنی میگی هیچ عذابی وجود نداره؟ یا در حد یه سیلی میمونه عذابا؟ 

میگم مار و سوسمار و میلگرد داغ و اینا نیست

هر حسی توی این دنیا به هر کسی دادی خوب یا بد همون حس رو با وضوح و قدرت بیشتر توی اون دنیا خودت تجربه میکنی.

مثلا اگه با زخم زبون کسی رو تحقیر کردی دقیقا همون حسی که اون شخص در اون لحظه داشته رو تجربه میکنی. خیلی واقعی تر، خیلی شفاف تر، خیلی پرقدرت تر

نمیدونم چرا حس میکنم خدا مهربون تر از ایناس اذیتمون کنه👩‍🦯

خوب چون مهربونه بایدجواب اعمال ورفتارمونوبابهشت وجهنم بده وگرنه دیگه مهربونی وعدالتش معنی نداشت وهرکسی دلش میخوادظلم کنه پس تکلیف کسی که موردظلم قرارگرفته چی میشه 🥰

می‌دونم چی میگی  منم یکی بهم یک بدی کرده سپردم به خدا و همون موقع گفتم دلم میخواد اون دنیا تاو ...

قربونت عزیزم 

همچنین شما بهترین ها سر راهتون قرار بگیره 

غرق در خوشبختی و ارامش بشی🩷🩷

یعنی هنوز کسایی هستن که به بهشت و جهنم اعتقاد داشته باشن 😐

الان کلا برعکس شده غربی ها به این نتیجه رسیدن که خدا وجود داره اما متاسفانه اینجا برعکس شده 

البته اونا هم تحقیق کردن 

متاسفانه خیلیامون چون حالا تو کشور اسلامی به دنیا اومدیم هیچ تحقیقی ازش نداریم 

چهار نفر تو اینترنت میگن خدا وجود نداره ما هم قدرت رسانه ای نداریم و هیچی 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

اون دنیا همین اعمالمون و بهمون نشون میدن. ومنتها هر عمل بدی یک صورتی داره که ما تو این دنیا نمی تونیم ببینیم و اون دنیا عملمون و که بهمون نشون می دن وحشت می کنیم. مهربونی خدا بحثش جداست. مثل این می مونه که به اتو داغ دست بزنیم بعد بگیم خوب خدا مهربونه و هیچی نمیشه. معلومه که دست زدن به اتو داغ نتیجش سوختن دسته.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
عزیزم شام زیاد خورده بودی حتما این حرفا چیه خواهر؟!  چرا از خدا یه خدای انتقامجو می سازید

چرا فکر میکنید انتقامه؟ قانون های دنیا رو که دیدیم، کسی که خطا کنه مثلا دزدی، میره زندان. قوانین الهی هم همینه گناه کنی عقوبت میشی. 

2706