2737
2739
عنوان

از خواهر فوت شدم پرسیدم اون دنیا وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22237 بازدید | 409 پست
درسته ولی شما هم سعی کنید خیرات بدید براش صلوات قرآن نمازی به نیابتش آبی بدین ب درخت و مثلا پنج شنبه ...

الان یکماه شده هرروز داریم خیرات میدیم هرروز ارامگاه دسته جمعی میریم و هرکی چند جز قران میخونه

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خواهرت خیلی جوون بوده طفلی

اره عزیزم داشت میومد عروسی 😔

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
آخه چرا باید عذاب بکشیم؟ مثلاً من این دنیا غیبت کردم چرا اون دنیا تو آتش بسوزم؟ کاش عذاب هامون اند ...

مطمئن باش عذابی که میکشی در حد همون گناهی که کردی همین غیبت کردنا که ما کوچیک میدونیمشون میدونی باعث بی آبرویی خیلیا میشه وقتی ما بد کسی رو میگیم داریم ذهنیت آدما رو نسبت به اون فرد عوض میکنیم و باعث میشم آدما دیگه به اون فرد اعتماد نداشته باشن و براش ارزشی قائل نباشن این میتونه تا آخر عمر اون آدم رو زندگیش تاثیر بزاره 

آپوبنگپو💜💜
2731
منم 😖 یه پیج دارم اینستاگرام مار اناکوندا داره یه روز میگفت من همیشه به اطرافیان گفتم من روزی توسط ...

پس  چرا نگه میداره؟اوسکله که ماره رو نگهش داشته؟؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط حرف مادرت😐 همه خوابا هم درست نیستن که شاید زیاد فکر کردی اونطوری شده

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740

ولی بنظر من خدا اون حس خوب بعد از رسیدن ب مرداه همونقدر پر از لذت هرگز خدارو وحشتناک جلوه ندید اونک  خالق هستی ب این زیباییه چرا همیشه اتش و تاریکی و ترس وحشت باید توصیف بشه

پس  چرا نگه میداره؟اوسکله که ماره رو نگهش داشته؟؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نمیدونم والا 😐😢

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عزیزم شام زیاد خورده بودی حتما این حرفا چیه خواهر؟!  چرا از خدا یه خدای انتقامجو می سازید

گلم من یکماهه بزور دوتالقمه میزارن دهنم ،دلم اتیشه ،،الان چندباره اومده به خواب اطرافیان ازش پرسیدن گفته اره وجود داره اون دنیا

میترسم حرفی بزنم باز اخطار مشکی بخورم ول کنید ای حرفای مسخررو از کجاتون میارید اون خوابم زائیده ذهن ...

زاییده ذهن منه ،پس بقیه چی ،به خواب هرکی میره همینارو‌میگه

توی سه دقیقه در قیامت می‌گفت ی خانمی توبه کرده بود بعد می‌ره اون دنیا و برمیگرده ( مثل زندگی پس از زندگی) بعد میگه دوتا موجود ترسناک منو مییردن من گفتم من که توبه کرده پس چرا اینجوری میکنید و .... گفتن توبه تو پذیرفته شده اما به خاطر حق الناسی که به گردن داری و ... بعد اون برگشته گفته درسته لباسام زیاد موجه نبوده اما توی خانواده ای بزرگ شدم که اینا مهمه و ... حق مردم رو حواسم بوده بعد اون میگه به خاطر لباسات و اینا... چون باعث این و این و این شده .... بعد ایشون اسم فکر کنم ۳ تا از امامان رو فریاد میزنه که واسطه شن بعد امامان صحبت میکنن دیگه به اذن خدا ایشون برمیگرده  

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706