2737
2734

من قبل از جراحی خیلی تو نی نی سایت سرچ کردم وکلی اطلاعات مفید کسب کردم گفتم من تجربه ام ایتجا بذارم شاید کسی سرچ کنه واز مطالب اش استفاده کنه.

فقط اینکه از قبل تایپ نکردم و تیکه تیکه می نویسم پس فکر کنم اگه تو تاپیک بمونید حوصله تون سر بره.

شادی صدام کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب قدم اول انتخاب یک پزشک واین کاملا به شما،بودجه تون،پزشک هایی که تو استان شما هستند،تجربه جراحی نزدیکانتون با پزشک مورد نظر شما بستگی داره.

بعد از انتخاب پزشک نوبت می گیرید می رید پیش دکتر وطی گفتگو با پزشک در مورد بینی مناسب صورت شما به تفاهم می رسید وپزشک نوبت جراحی برای شما مشخص می کنه

وسه تا چیز از شما می خواد:

عکس :خود مطب یه اتلیه پزشکی بهتون معرفب می کنه که از زوایای مختلف از بینی شما عکس می گیره تو این مرحله رژلب نباید داشته باشید این عکس چند روز طول می کشه اماده بشه

رادیولوژی:یه دستگاهی تا نزدیکی گوش های شما میارن از داخل بینی شما عکس می گیرن

ازمایش خون:همون روتین قند وتیرویید وگروه خونی از این قبیل موارد 

شادی صدام کنید
خوب قدم اول انتخاب یک پزشک واین کاملا به شما،بودجه تون،پزشک هایی که تو استان شما هستند،تجربه جراحی ن ...

جلسه دوم ویزیت با پزشک جواب این سه آیتم نی برید پیش دکتر واگه تایید کنه مشکلی پیش نیاد تاریخ عمل براتون قطعی می کنه ونامه بیمارستان بهتون میده.در مورد نوبت اینکه چندمین نفر عمل بشید می تونید با پزشک تون صحبت کنید من چون بچه کوچیک ووابسته به خکدم داشتم نوبت ام اولین نفر بود که زودتر عمل بشم وزودتر ترخیص شم دکتر ساعت حضور شما درکلینیک یا بیمارستان تو نامه ای که بهتون نیده می نویسه بعضی دکترا تو نطب هزینه می گیرن بعضی ها تو کلینیک من هزینه پزشک تو مطب پرداخت کردم هزینه کلینیک جدا تو کلینیک

پزشک:۳۰

کیلینک:۱۵

مطب یه پاکت بهتون میده که توش همه چیز نوشته شده:

از ساعت ناشتا که ۱۲ شب قبل از عمل تا نداشتن لاک ناخن،طلا ،هر نوع فلزی،تا زمان مراجعه بعدی به مطب

شادی صدام کنید
جلسه دوم ویزیت با پزشک جواب این سه آیتم نی برید پیش دکتر واگه تایید کنه مشکلی پیش نیاد تاریخ عمل برا ...

من تا روز عمل کاری نداشتم فقط روز قبلش یه دوش گرفتم خونه مرتب کردم بچه ام‌حموم کردم‌طلاهام دراوردم لاک هامم پاک کردم.از ساعت ۱۲ شب هم ناشتا بودم صبح ساعت ۷ کلینیک بودیم.مدارکی که خواستن کارت ملی خودم وهمسرم که گفتن فتو بزنید+جواب ازمایش خون+نامه دکتر

اون عکس اتلیه ورادیو لوژی نخواستن

یه چندتا انضا خودم وهمسرم زدیم وما رو فرستادن ساختمون رو به رو برای بررسی فشار وکترل وزن،ضربان ونوار قلب واین چیزا

تاییدیه اونجا که گرفتیم اجازه بستری دادن.

برگشتیم کلینیک رفتم تو بخش بهم لباس دادن همه لباس ها درمیارید به جز لباس زیر 

بدون هیچ سرم وچیزی منتطر موندم تا صدام زدن

شادی صدام کنید
من تا روز عمل کاری نداشتم فقط روز قبلش یه دوش گرفتم خونه مرتب کردم بچه ام‌حموم کردم‌طلاهام دراوردم ل ...

یه سرم وپرونده ام دادن دستم با پرستار رفتم تو اتاق عمل راستش با اینکه تجربه اتاق عمل داشتم ولی یه لحظه ترسیدم مستقیم من بردن روی تخت دراز کشیدم دکترم اومد گفت نگرانی گفتم یه کم گفت چیزی می خوای بگی گفتم یه بینی جمع وجور ورتر وتمیز چیزی که به چهره ام بیاد سرحال وپرانرژی بود دکترن رفت روی صندلی نشست تا من اناده کنند

چتدتا سوال ازم پرسیدن که قبلا عمل شدی یا نه به دارویی حسلسیتی داری البته همه این ها تو پرونده پزشکی ام بود ولی بازم پرسیدن یه چیزایی به سینه وپاهام وصل کردن دوسه تایی سرم زدن 

شادی صدام کنید
2740
یه سرم وپرونده ام دادن دستم با پرستار رفتم تو اتاق عمل راستش با اینکه تجربه اتاق عمل داشتم ولی یه لح ...

یه ماسک اکسیژن نزدیک بینی ام اوردن که بوی اون باعث شد بیهوش بشم کم کم حس کردم چشمام داره بسته میشه دیگه چیزی نفهمیدم چشمام که باز کردم پرستارم بالا سرم بود گفت خوبی گفتم اره گفت درد نداری گفتم نه ولی محو می دیدمش دوباره چشمام بستم وقتی باز کردم انگار پرستار دور بود گفت از کدوم شهر اومدی جوابش دادم دوباره چشمام بسته شد وقتی محدد چشمام باز کردم داشتند من از اسانسور خارج می کردن همسرم بالا سرم بودمن بردن تو اتلقم روی تختم سرم درد می کرد حس گیجی داشتم.بلافاصله یه شیلف برا گذاشتند یخم ام گذاشتن روی چشمام

شادی صدام کنید
یه ماسک اکسیژن نزدیک بینی ام اوردن که بوی اون باعث شد بیهوش بشم کم کم حس کردم چشمام داره بسته میشه د ...

شیاف به فاصله نیم ساعت اثر کرد وسردردم قطع شد وحالت گیجی از سرم پرید پرستار گفت بخواب ولی خوابم نمی اومد یه کم با دستمال لب هام تر کروند ویک ساعت بعد اجازه دادن ابمیوه بخورم بعدم گفتن برو دستشویی یک ساعت تا دوساعت اینجوری گذشت بگم که بینی ام درد نداشت.بعد پرستلر اومد پرده ها کشید گفت چشمات ببند دهانت باز نگه دار با نوک پنس تامپون ها کشید نه درد داشت نه چندشم شد نه قلقلک خیلی راحت بود.پانسمان جلوی سوراخ ها عوص کرد ویه ساعت بعد ترخیص شدم

شادی صدام کنید
شیاف به فاصله نیم ساعت اثر کرد وسردردم قطع شد وحالت گیجی از سرم پرید پرستار گفت بخواب ولی خوابم نمی ...

تا خونه یه ساعت راه بود تو راه دیگه یخ نذاشتم اومدم خونه سوپ خوردم تا ۱۳ ساعت به بچه ام شیر ندادم ولی بعدش دیگه خیلی بی قراری کرد شیر خورد خیلییی کم

معمولا بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت شیردهی مجازه از قبل تو خونه دماغم با چسب ودستمال کاغدی بسته بودم برای همین چشمش عادت کرده بود ونترسید.مامانم اومد پیشم ودیگه همه چیزش با مادرم بود فقط موقع شیر خوردن می دادن بغل ام.

داروها قطره بینی پامد برای بخیه ها استامینفون با یه کپسول

از دماعم یه کم خون ابه میاد که با دیتمال کاغدی تمیز می کنم

روز اول بیشتر بود بعد کمتر.اهان نمی دونم چرا ولی روز اول سرفه می کردم همش یه لیوان اب تو دستم بود مغذرت می خوام یه بار انگار سرفه ام خلطی شد باید اروم سرفه کنید که بخیه ها باز نشه ولی روز دوم سرفه ها قطع شد.

اون جوری مطلق استراحت نکروم تو خونه راه‌میرم وغذا پشت نهار خوری می خورم امروز روز سوم عمل ام داخل بینی ام‌مثل نبض اروم نی زنه وزیر چشمام بنفش شده ویه ذره پف داره.

امروز روز سوم عمل ام بقیه اش روزای دیگه میام می نویسم

شادی صدام کنید

اول اینکه مبارکت باشه

خیلی خوبه تامپون ها همونجا کشیدن

من برای عمل تجربه وحشتناکی داستم

منم بچه تم کوچک بود

تامپون یک هفته بعد کشیدن

صورتم از ورم سه برابر شده بود

تمام صورتم کبود چشمام از شدت ورم باز نمیشدن

اول اینکه مبارکت باشه خیلی خوبه تامپون ها همونجا کشیدن من برای عمل تجربه وحشتناکی داستم منم بچ ...

عمل بینی روی بدن هر شخص خروجی متفاوتی داره واینکه به نظر من وجود تامپون تو بیتی سخته من الان هوا تو بینی جریان داره با بینی نفس نمی کشما ولی خوب هوا می ره توش قطره ام‌می ریزم

شادی صدام کنید