2752
2734

اگر قبلا خوندیش یک روز (به شکل کاملا متوالی و با استراحت های به شدت کوتاه و محدود) کافیه.

رئیس ستاد مبارزه با نامادری های بدجنس، عروس های سلیطه و خواهرشوهرای خرده شیشه داره🥸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱ و ۲ که اسونه تو نهایت ۲ ساعته تمومشون میکنی ولی فصل ۳ یه کم مدل مسئله هاش متفاوته بیشتر وقت میگیره 

فردا ظهر شروع کنی نهایت تا ۷ تموم میشه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
۱ و ۲ که اسونه تو نهایت ۲ ساعته تمومشون میکنی ولی فصل ۳ یه کم مدل مسئله هاش متفاوته بیشتر وقت میگیره ...

عزیزم با توجه به امضات

من یه عطر با بوی شیرین می‌خوام که دلو نزنه و ماندگاریش بالا باشه و بوش به شدت زیاد و بپیچه

به نظرت چه عطری مناسبه؟

عزیزم با توجه به امضات من یه عطر با بوی شیرین می‌خوام که دلو نزنه و ماندگاریش بالا باشه و بوش به شد ...

مای وی و یارا هر دو عالین برای هر سنی هم مناسبه شیرینن

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
می‌خوام وارد یه جمعی شدم بوش خیییلی خییییلی زیاد باشه و بپیچه

هر عطری اصلشو بگیرین پخش بوش زیاده

مای وی اصل بگیرید هم شیرینه هم دخترونه هم برای همه آدما جذابه بوش 

مبلغش خیلی بالاست گرمی چقدره؟

نمیدونم عزیزم

چند ماه پیش گرفتم 

مای وی حدود ۵ تومن 

لاویه بل هم پخش بوی عالی داره با میل کمتر هم داره اونم حدود ۴ تومنه فکر میکنم