2737
2739
عنوان

چرا بعد بچه دار شدن زندگی انقدر مضخرف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 127 پست
بچه ۳ ماهه طبیعیه.چون تازه زایمان کردی.یه تغییر بزرگ اومده تو زندگیتون.هنوز روال کار دستتون نیومده.خ ...

این امضات عوض کن منم سقط داشتم ولی سقط یه فرایند طبیعی در بارداری هست!  هیچ وقت خودم با اینکه من یه سقط کرده هستم معرفی نکردم! وقتی خودت همچین برچسبی رو خودت می زاری بدنت هم طبق همون رفتار می کنه! 

ان شالله بارداری بعدیت سالم و موفقیت آمیز باشه! ❤

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین والا هر چی خوندم دیدم ربطی به اون طفل معصوم نداره بزرگترا جو خونه رو متشنج میکنن 

نه با خودم دیشب عذاب وجدان داشتم از بس به همسرمون دعوا فکر میکنم حس میکنم این ۳ ماه بزرگ شدنشو حس نکردم و فقط ترو خشکش کردم

۳ماهه

درست میشه یهت قول میدم از قبل هم شیرین تر میشه

فقط سعی کن درست مدریت کنی که زندگی ها الکی الکی سر همین چالشای اوایل زایمان خراب ممیشع ها

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
تقصیر همسرم شد چون من از اول بارداری استراحت مطلق بودم گفت مادرت خسته شده مادرم بیاد کمک کاش که میمر ...

کادو بخر از همه تشکر کنم بگو دیگه راه افتادم ، سسسسه ماهه دارن کمکت میکنن؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

زندگی منم مزخرف شده انگار با شوهرم دوتا غریبه ایم... 

برعکس ما دعواهامون کم شده 

از وقتی بچه به دنیا اومده جامون جدا شده 

شوهرم اون محبتی که از قبل به من داشت نداره 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

منو شوهرم رابطمون خیلی با هم خوبه، جدیدا داشتم فکر میکردم حالا که هیچ مشکلی نداریم ،تنها چیزی که کمه یه بچس که به خوشیامون اضافه کنه😐 همین دیروز تصمیم گرفتم برم پرونده پیش از بارداری باز کنم🥲 با این تاپیک شما احتمالا دوباره بیوفته عقب و دو دلی بیاد جاش

2740
دقیقا مثلا شوهرم چون صبح سرکاره هی توضیح میده یه مادرش که من نهایت ۱شب میخوابم مادرشم هی میگفت که زن ...

شما مشکل از مادرشوهرت هست ، سعی کن رابطه ات کمتر کنی!  مثلا من خودم تو خونه همیشه پوشک بچه ام عوض می کنم منتها تو مهمونی ها به شوهرم می گفتم من روم نمی شه جلو این همه فامیلتون پسرمون ببرم بشورم ، اونجا که می ریم خودت ببر بشورش و پوشکش کن!    بعد مادرشوهرم می دید ، آتیش می گرفت که وظیفه مرد نیست پوشک عوض کنه و بچه بشوره! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بچه کوچیکه؟ درگیر افسردگی بعد زایمان نشدی؟

نمیدونم فقط تا میام به همسرم بفهمونم تو عذابم با اعصبانیت تموم میشه و هر گی از دهنش در میاد میگه و منم نمیتونم قهر بمونم همون شب باهاش حرف میزنم اصلا طاقت ندارم قهر کنه از خودم بدم اومده که انقدر سستم

منکه رسما دیوانه شدم،مدام نق گریه،خستم کردن،شوهرم بدتره

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
شما حتما خانواده شوهرتون آدم های خوبی بودند، از من هر بار سر زده می آمدن و تکه کلامشون این بود زنت ع ...

خانواده شوهرمن کلازیادباهام کاری ندارن نه اینکه بی تفاوت وقهرایناکلادخالت نمیکنن شایدخانواده خودم بیشترگیربدن 

من برازایمان وکمک زیادکسی دورم نبودیه۲۴ساعت مامانم اومدتمام خودم همه کارهای خودم وبچه م وانجام میدادم.الانم باردارم باززایمان کنم کسی رونمیخوام خودم بهترازهمه میتونم کارهاموانجام بدم وبه بچه م برسم 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
نمیدونم فقط تا میام به همسرم بفهمونم تو عذابم با اعصبانیت تموم میشه و هر گی از دهنش در میاد میگه و م ...

خب مشکل از اخلاق شوهرته ارع🥺

قبل بچه هم اینطوری بود؟؟

دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2706