2733
2734
عنوان

چرا بعد بچه دار شدن زندگی انقدر مضخرف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 127 پست
وای من باردارم همش قبلش ترس اینو داشتم بعد بچه داغون تر شیم فک کنم حقیقت داره🥺

نه انشالله که چیزی نمیشه قبلش با همسرت حرف بزن که با دخالت دیگران با تو لج نشه و خودشم درکت کنه من پشیمونم قبلش قول نگرفتم الانم جو انقدر متشنجه که تا حرف میزنم میشه دعوا

استارتش مادرشوهرم بود به شوهرم گفته زنت و مادرزنت بهم توهین کردن در حالی که من فقط یک جمله گفتم اونم ...

دقیقا اتفاقی ک برای من افتاد

حتی یاداوریش عذابه

بعد ۵سال هنوز دلم داغ میشه از حرفاش

دنیا خوبی کنه دنیا رو به پام بریزه بابت زهرایی که اون روزا به زندگیم ریخت نمی بخشمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳ماهه

من ک بچم یکسالشه و تو همین شرایطم چی بگم؟

دیشب از ساعت ۱۱ تا ۱۲ شب خابید مثلا سه بار بیدار شد هر بار ک چشمام گرم میشد پا میشد جیغ میزد بار سوم داد زدم الهی مادرت بمیره راحت شی از دادم ترسید بعد ک خابید عذاب وجدان گرفتم سه ساعت نخابیدم حرص خوردم

عزیزم چقدر درکت میکنم....کاش خدا برا بچه دار شدن خانوما یه امتیازی برامون قائل میشد حداقل

واقعا هی میگم خدا من این بچه شیرینو بهش دادم چرا قدر نمیدونه چرا فقط میگه مادرم مادرم خب منم الان مادر بچتم چی میشه ارزش قائل بشی 

من مادرشوهرم سر بچه اولم یک ماه خونم بود.مث پادوش شده بودم.نمکو بده .ادویه رو بده .روغن رو بده.همون هفته اول با مادرم هم بحثش شد.که اینجا خونه پسرمه🤭.بالاخره یه جوری ردش کردم رفت.دیگه سر بچه های بعدیم خبرش نکردم و حتی بارداریم رو ماههای آخر میفهمید .روز زایمانم رو هم حتی به همسرم دقیق نمیگفتم.خلاصه که همه مادرشوهرا همینن.

نه انشالله که چیزی نمیشه قبلش با همسرت حرف بزن که با دخالت دیگران با تو لج نشه و خودشم درکت کنه من پ ...

نمیشع مثلا چن وخ کاری ب کارش نداشته باشی؟؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
منو شوهرم رابطمون خیلی با هم خوبه، جدیدا داشتم فکر میکردم حالا که هیچ مشکلی نداریم ،تنها چیزی که کمه ...

همه چیز بستگی به فرهنگ خانواده شوهرت داره ، ما چند ماه قبل زایمان بحث ها شروع شد!  این اسم ها چیه می خواهید رو بچه بزارید باید اسمی که می می گیم بزارید، سیسمونی چی خریدین،  چرا گوسفند نکشتید؟ چرا فامیل ما رو دعوت نکردید ، چرا بچه رو شیرخشکی کردید،  ما باید هر روز باید بیاییم بچه رو ببینیم ، عروسمون زورش میاد ما بچه رو بغل کنیم، بچه مال خانواده شوهره ، بچه قیافه اش به فلانی رفته ، بچه ات زشته، بچه ات .....

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
لابد شوهرت به خاطر بچه داری گیر میده

اون که اره اروغ میگیری محکم پشت بچه نزن در حالی که خوابه تو توهمه مگه مریضم بچمو اذیت کنم

یا اینکه بچه رو یه بار اینوری گرفتی یه بار اونوری بقل میکنی بدن درد گرفت در حالی که ۳ شب منه بدبخت داشتم تلاش میکردم گریشو آروم کنم و این حرفا خوردم میکرد

همه چیز بستگی به فرهنگ خانواده شوهرت داره ، ما چند ماه قبل زایمان بحث ها شروع شد!  این اسم ها چ ...

خدا نگذره ازشون من که نمیگذرم آخرشم جوری مظلوم نمایی میکنن شوهرم میاد دعوا راه میندازه که تو بدی آخر ولت میکنم تنها بمون بچتم میبرم بدو دنبالم ببین میذارم یه بارم ببینیش

نه با خودم دیشب عذاب وجدان داشتم از بس به همسرمون دعوا فکر میکنم حس میکنم این ۳ ماه بزرگ شدنشو حس نک ...

وای منم مث تو ام تا دیروز فک میکردم من آدم بدیم ک بعد بچه زندگیمون به دعوا گذشت ولی اینجا حس میکنم تنها نیستم از عذاب وجدانم کم میشه اینو گفتم ک تو هم کمتر خودتو اذبت کنی 

من ک انقد پدرشوعر بی شرفی دارم ک شوهرمو پر میکرد یه جنیگ بود خونمون بیا ببین من ک حلالش نمیکنم 

مامانای بچه کوچیک الان که دوره خوشی تونه بچه تا کوچیکه نمیفهمی چه مسوولیتی داره.. بزار بره مدرسه  نوجوون بشه بخواد بره دانشگاه و کار و هزار بدبختی دیگه اونوقت ببینمتون که حرف از سختی نوزادی میزنین 

کلا زندگی با بچه رو ارتباطت با همسرت کاملا تاثیر گذاره و هرچی بچه بزرگتر مییشه این تعارضا متاسفانه بیشتر میشه از الان باید پوستتو حسابی کلفت کنی و افسار زندگی رو دستت بگیری   اون دوران دونفره گذشته عزیزم

نمیشع مثلا چن وخ کاری ب کارش نداشته باشی؟؟

خیلی سعی میکنم ولی خیلی وابستم بهش میبینم بهم توجه نمیکنه یهو عصبی میشم مثلا میگم دوستم نداری قبلا منو نصف شبم نگاه میکردی از خواب پا میشدی میگفتی خداروشکر دارمت ولی الان اصلا جای اینکه بگه نه دوست دارم و ... بهم گفت درست میشه همینو گفت خوابید

2706