2737
2734

همه بودن مادر بزرگم همه نشستن ما یک پولی‌از بابام گرفته بودیم  یک هفته پیش که قرار بود پول رو بدیم براش توضیح دادیم همسرم گفت حاجی من نمیتونم کل پولتون رو بدم میخام یکم ابزار بخرم برای شروع کارم فقط من بودم همسرم وپدرم قبول کرد خندید گفت سعی کنید بدحساب نباشید مثل فلانی بابای من به هیچ وجه به این پولا نیاز نداره

حتی پریشب که بهش چک دادیم براش توضیح دادم کامل امروز صبح همسرم خواست بره سرکار گفت تا 11شب نیستم گفتم منو بذار خونه بابامینا آمدم داخل دیشب چک رو دادیم بابام میگه مسخره کردین منو جلوی همه چرا اینجوری پول میدین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پول اونه عزیزم اینکه نیاز داره یا نداره رو نباید به زبون بیاریم 

منم ۲ ساله از بابام قرض گرفتیم 

بابام که فوت شد قبلش گفته بود اون پول مال خودت 

الان داداشم خیلی با احن بد میکه بدینش 

منم گفتم پس میدیم فقط الان نداریم صبر کن 

ولی هربار که با اون لحن میگه حالم بد میشه 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
2731
پول اونه عزیزم اینکه نیاز داره یا نداره رو نباید به زبون بیاریم  منم ۲ ساله از بابام قرض گرفتی ...

ولی ما براش توضیح داده بودیم خیلی خجالت کشیدم جلوی بقیه