2737
2734

من چند ماهه که ازدواج کردم

شوهرم تو بعضی مسائل دوست داره حرف حرف خودش باشه 

اونجوری که ازش انتظار دارم محبت نمیکنه، به زبون میگه اما در عمل نه 

منفی نگری داره، عذرخواهی نمیکنه و همیشه هم یه داستانی واسه ناراحتی و .... داره

هر وقت ازش انتقاد میکنم میگه خودت، مثلا بهش بگم مراقب حرف زدنت باش میگه خودت مراقب حرف زدنت باش

میگم دل نشکن، میگه خودت داری دلمو میشکونی 

یعنی من هر چی بگم اون تکرار می‌کنه و به خودت میگه 

تو ابراز علاقه هم همینطوره

با خانواده ش صحبت کردم گفتن بیخیال باش و واست مهم نباشه چی میگه و چکار می‌کنه 

اما من واقعا ناراحت میشم 

به نظرتون بهترین کار چیه؟ چکار کنم چون خودم دارم آسیب میبینم

خدارو شکر همیشه باهم دیگه مشورت میکنیم یکم اون میگه یکم من ،اخر سر به یه نتیجه واحد میرسیم،

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
خدارو شکر همیشه باهم دیگه مشورت میکنیم یکم اون میگه یکم من ،اخر سر به یه نتیجه واحد میرسیم،

ما بخاطر یه موضوعی با هم اختلاف داریم

همه ی بحثها و ناراحتیامون بخاطر همون موضوع که حل نمیشه 

نه اینکه حل نمیشه ، شوهر من یه مغازه زده و داداششو شریک کرده و همه چی مغازه رو داره میزنم به نام داداشش

من مخالفم، شوهرم اینو می‌دونه و اصلا واسش مهم نیست میگه ما برادرت خودمون می‌دونیم چکار کنیم و کسی نباید دخالت کنه ( به مادر و خواهر خودشم همینو گفته)

بخاطر همین موضوع بحث میکنه، بد اخلاقی میکنه

از همه بدتر وقتی میبینن من ناراحت شدم اصلا به رو خودش نمیاره ، اصلااااا عذرخواهی نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما بخاطر یه موضوعی با هم اختلاف داریم همه ی بحثها و ناراحتیامون بخاطر همون موضوع که حل نمیشه  ...

اوه اوه خدا صبرت بده آخر شراکت شکایتو دادگاه و حرص و سکته است، تو آشناها کسی نداشتین شراکت کرده باشه به بن بست خورده باشن براش مثال بزنی؟ شاید نمیدونه؟

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
2731

عزیزم فقط یه چیزی بهت بگم مشکلاتت با شوهرتون به خانوادش نگو حتی به خانواده خودتم نگو فقط پاشون باز میشه به دخالت کردن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بخدا انگار داری منو توصیف می‌کنی ...🤕

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

تجربه  من اینه که بذار این کار رو بکنه  خودش پشیمون میسه و براش درس عبرت میشه. من دقبقا همین مشکل رو داشتم چقدر دعوا و بحث  کردم. خانوادشم طرف من بودن ولی آخر کار خودشو کرد و سرش به سنگ خورد. 

2740

یه چیز کلی بهتون میگم نجنگید برای بدست اوردن محبت پول یا هر چیزی .... توی دنیا با صبر ادم به همه چیز میرسه 

اگر چندبار گفتید و جدی نگرفته شما دیگه نگید چون هر بار که میگید اون رو تشویق میکنید که بیشتر پافشاری کنه روی حرف خودش

واقعیتش در مورد محبت همسر منم اینمدلی بود خود من روی روان و روحم کار کردم الان اصلا احساس نیاز نمیکنم به اینکه کسی بهم محبت کنه اینقدر خودمو مستقل کردم نیاز ندارم به کسی که مراقبم باشه و کمکم کنه

حالا که خودم اینمدلی شدم اتفاقا همسرمم بهتر شد میگن چیزی رو بخوای نمیدن بهت ولی نخوای بدست میاری اونجوری شد برای من

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

فردا چوبش رو میخوره همین جا چند روپیش یه خانمی گذاشته بود شوهرم گارکاشو به اسم پدرش می‌کنه مادرشوهرش میمیره پدرشوهرزن میگیره همه درآمد کارگاه روخرج زنش می‌کنه پسرش هرچی میگه کارگاه روبرگردون نمیده میگه حداقل پول بده اونم نمی ده

عزیزم فقط یه چیزی بهت بگم مشکلاتت با شوهرتون به خانوادش نگو حتی به خانواده خودتم نگو فقط پاشون باز م ...

اینو ۴ ماهه تحمل کردم 

چون به جاهای باریک کشیده شد و فقط کتک کاری نشد 

به خانواده ش گفتم ، از زمانی که به خانواده ش گفتم خیلیییی آروم تر شد 

یه چیز کلی بهتون میگم نجنگید برای بدست اوردن محبت پول یا هر چیزی .... توی دنیا با صبر ادم به همه چیز ...

شوهر من تمام این رفتارها رو بخاطر برادرش انجام میده 

من بخاطر هر چیزی میتونم اظهار نظر کنم جز مغازه 

تمام روند مالی ما هم به این مغازه گره خورده 

شوهر من فقط دوست داره بهش محبت بشه ، هر کاری کردی دقیقا همون کارو باهات انجام میده و خیلی راحت میگه رفتار من برمیگرده به رفتار خودت 

من می‌خوام اینا درست بشه 

مثلا عادت داره شبها من باید ببوسمش تا بخوابه، نبوسمش یعنی قهرم باهاش

صبحها هم تا من ماساژش ندم و نبوسمش از رختخوابش بلند نمیشه 

حالا اون بخواد منو بیدار کنه انگار داره دختر همسایه رو صدا میزنه، همیشه هم همینطور بود نه که الان اینطور شده 

2706