2737
2739

در کنعان شبیه میشه

این چه وضعشه

همه لباسا شبیه دومتر گونی شدن روخودمون بندازیم:/

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😄

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2731

😂😂😂

این مشکلو منم داشتم تو پیدا کردن لباس خوب

من از اونام که لباس گشاد تر از سایز واقعیم اصلا بهم نمیاد و شبیه بی خانمان ها میشم

ولی واقعا دنبال هر چی که می گشتم جه شومیز، چه مانتو، چه سویشرت، همه اش گشاد و بزرگ بود. نمی دونم چرا اینجوری مد شده و دیگه هیچ مدل دیگه ای نمی آوردن مغازه ها

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2740

یه خیاط خوب پیدا کن هر چی دوست داری برات بدوزه...منم از لباس گشاد بدم میاد تنها چیزی که توی بازار  می پسندم مانتو کتی هست خب چقدر مانتو کتی بگیریم ؟

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹