2733
2734
عنوان

عکس پسرم به نظرتون خیلی تپله

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 107 پست
چون در کل کره زمین تصویر اطفال ممنوعه چون براشون خطر افرینه و اونا قدرت دفاع ندارن

پ اینایی که اینستا میذارن چرا هیچیشون نمیشه  من که قبول ندارم

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که دکتر یا والدینش نیستیم نظر قطعی بدیم اما از نظرم خیلی تپله . بعدا اگر تپلتر شه سختش میشه.  ...

واقعا سر این موضوع خیلی نگرانم شوهرمو مدام سر من غر میزنه میگه تو مقصری بهم عذاب وجدان میده  البته از نوزادی ماشالله تپل بود بخدا فست فود رو قطع کردم ماهی یبار برنجم فقط ناهار متاسفانه عاشق بستنی و به اون صورت پرخور نیست 

2731
کاش بچه منم تپل وقد بلند بود اینقد ریزه وقتی با هم کلاسیاش میبینمش دلم می خواد گریه کنم

تپل چه فایده ای داره اتفاقا ریزه میزه ها زبر زرنگتر والا از چاقی همش عذاب وجدان دارم و نگرانم همش

2740
من عکسی ندیدم ولی تو توجه نکن قد بکشه خوب میشه   بزرگتر بشه عقلش برسه خودش لاغر می‌کنه خو ...

منم عکس رو ندیدم 

ولی این حرف درست نیست 

اگه این تپلی بمونه و پرخوری پیدا کنه در آینده خیلی سخترم میشه

مثل خود من

اسی میگی میره باشگاه و بیشتر هله هوله میخوره خوب دوبرابر چاق میشه .....لاغرها باید بخورن همراه ورزش و بعد ورزش  تا چاق بشن .....چاقها اصلا و ابدا تا یک ساعت بعد ورزش نباید بخورن چیزی 

2706